Když Vám přijede návštěva, dovolíte jí se osprchovat teplou vodou nebo musí studenou?

Nejlepší odpověď
barnajka

Áááha – naše dva roky nemyté čuňátko se opět ozvalo :))

A ty to máš jak, smím-li se zeptat?
Nebo vlastně počkej…máte vy doma vůbec tekoucí vodu???
Šak na co taky takovej přežitek, viď…

Obzvlášť, když sám říkáš:
"Děda se nemyl. Babička se nemyla a nemeje. Máma se nemyje. Akorát táta byl na to mytí nějak „úchylný“ :)))

PS: Jooo, vidíš – tak jsem se ponořila do tvých citátů, že jsem ti úplně zapomněla odpovědět…
Mnoo… Asi jsme divní, ale my návštěvě dovolíme dokonce i koupel!!!
Teplou!!!
A v plné vaně!!!
A ještě i voňavou pěnu jí přidáme!

A když bude mít návštěva zájem, po dohodě zapůjčím i svou kachničku ;)

Další odpovědi
anonym

Nenecham vubec . ! Zblaznil jste se ! Voda je draha ! Sama se nemeju a navstevu bych nechala !! ? Ani nahodou. -iv-

hanny 2

Proč by se měla návštěva u mně sprchovat?Ať se osprchuje doma!Ale v nutném případě samozřejmě teplou!

WeeBear

Když k nám přijedou na několik dní příbuzní, tak samozřejmě teplou! Sama bych pod studenou nevlezla, tak tam nebudu nutit druhé! Ta otázka snad nebyla myšlena vážně,..

briketka10

nechala bých umýt i bezdomovce i kdyby páchnul, mám s každým slitování, dala bych mu najíst, do vany pěnu, voňavý šampon a ještě bych ho ostříhala, holení bych vyžebrala od souseda a kdyby byl k světu strávili by jsme spolu Vánoce..

mosoj

Nejen že je nenechám umýt, ale na záchod musí na dvůr do rohu.

hanulka11

To nemyslíš vážně, že ne?????Jasně ,že teplou

jennysh

Tak,tohle je opravdu konec,a nebo taky začátek? Tohle je snad otázka roku. Samozřejmě,že teplou,teda aspoň v mém případě.

Syd

Jedině ledovou a musíš tam bejt v koupelně s tou návštěvou, abys jí moh kontrolovat, jestli si náhodou nepustila teplou 😁
Docela bych se divila, kdyby k tobě ta návštěva ještě někdy přišla lol

www

Panebože, pokud už pozvaná návštěva, tak ať se chová a cítí jako doma !
Př. Dealer není návštěva, ale vetřelec, nesmí překročit můj práh. 😉

rosinka

Pokud by to byl inteligentní důchodce, co doma šetří vodou.. Tak mu dovolím osprchovat se teplou!!

venkovan

Podívej se na dvůr. slepice se popelí v prachu a kohout taky. tak co řešit.
Ale kdyby to byla hodně vzácná návštěva, vzal bych konev a šel k sousedům pro vodu s tím, že nám neteče. A z konve je sprcha parádní. Stačí se podívat na hlávkový salát jak je po vysprchování svěží – i slimáci se za ním táhnou.

samicek333

Nevím proč by se u nás měla návštěva vůbec sprchovat, když třeba přijde na den. Ale pokud přijde třeba na dva a více dnů, samozřejmě, že ji necháme se vysprchovat v teplé vodě…

kapka

Víc takových otázek a odpovědí a jsem mrtvá smíchy. 😁 😁 😁