Nikcza

Potřebovala bych zjistit název filmu, který jsem viděla již dávno.

Byl to horor či thriller. Pamatuji si záblesky. Manželka najde přívěsek manželovy bývalé ženy, myslím, že ho najde na dně jezera, začne mít podezření, že manžel svou bývalou zabil. Ke konci filmu se pokusí zabít i ji. A to především stejně jako bývalou manželku tak, že ji paralyzuje a položí do vany, kam pustí vodu. Ona se z toho ale dostane. Nevíte někdo název filmu?

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslím, že je to Pod povrchem (What Lies Beneath), r. 2000 – s Harrisonem Fordem a Michelle Pfeiffer.