Saab use

Název filmu??

Nevíte někdo název filmu? ..Je to o takovém chlapci,který se nějak dostane do kómatu, jeho rodina si vezme jiného syna a ten je robot- Nesmí jíst špenát,ale stejně si ho vzal,Tak ho ta matka vyhodila u lesa…A ten robokluk se nějak postupem času dostane pod vodu, kde je nějaká modrá něco,a pak se objeví o 100 let později někde s nějakýma dalšíma robotama. bylo to i v Simpsonech,ta­kový úryvek z toho filmu.:)

Nejlepší odpověď

http://www.csfd­.cz/film/8628-a-i-umela-inteligence/

Další odpovědi
iceT

Akorát že matka ho nenechala u lesa kvůli špenátu,ale proto,že jejich biologický syn se uzdravil a on ten robot byl jim pak na obtíž.