Simča77

Poradíte název filmu dle popisu v doplnění otázky?

Potřebovala bych zjistit název filmu

Dobrý den, asi před půl rokem na nově hrál film na který jsem se začala divat, viděla jsem začátek ale u první reklamy jsem usla, chtěla bych se na film podívat ale nepamatuji si jeho název, v úvodu byla akorát scéna kde se spolu dva mladí lidé vyspali a poté zjistili že jim praskl kondom a začali řešit do jak dlouhé doby si musí vzít pilulku poslední záchrany, kluk chtěl zavolat myslím že kamarádovi tak mu ta holka chtěla nadiktovat telefonní číslo ale mezitím v televizi hrál nějaký pořád kde mohli lidé zavolat a oni zrovna říkali na jaké číslo takže on místo kamarádovi volal do televize omylem protože myslel že mu ta holka diktuje číslo od kamaráda a tam se zeptal do jaké doby se může vzít pilulka poslední záchrany, holka mezitím začala vyšilovala že chce ihned do lékárny a že ji tam má zavést i když pil, tohle je vše co jsem z filmu viděla, nejsem si jistá ale možná to byl český film, kdyby někdo měl tušení o který film jde byla bych moc ráda za odpověď

Odpovědi
Mc Merkurion

… českej by to dle popisu mohl bejt tento: https://www.csfd­.cz/film/223887-o-zivot/komentare/