MirKop

Neznáte název tohohle filmu ?

Bylo to o holčičce, které umřela maminka a ona ji chtěla přivolat zpátky nějakým vyvoláním a potřebovala k tomu kartáč s máminejma vlasama. Jenže její teta učesala tím kartáčem panenku a ta panenka byla po tom živá. Nakonec se s ní spřátelila a ( pamatuju si ) byly na nákupech. Potom to kouzlo přestávalo působit a holčička ho nějak chtěla obnovit..... Víc už nevím. Zná to někdo?

Nejlepší odpověď
arygnoc

life-size (živá panenka, http://www.csfd­.cz/film/83176-ziva-panenka/ )

😉

Další odpovědi
Michèle

Něco mi to říká, ale taky nevím. Asi jsem ti moc nepomohla 🙂