kocabova8

Neznáte název tohoto filmu?

Tento film jsem viděla před hodně dlouhou dobou (tak v roce 2005/06) a pamatuji si jen letmé záblesky. Hlavní postavou je dívka a film začíná tak, že jedou (asi) na ples v limuzíně, kde spolu spí, jenže ona nemůže dosáhnout orgasmu. Pak vím, že si začala s nějakým klukem, co hrál na kytaru a nakonec s ním i skončila a dosáhla orgasmu (ten herec mi připomínal Adriana Greniera). Dál si pamatuji, že měla poněkud hippies matku a střeštěné kamarádky, co hrály v kapele a jedna byla lesbička. Děkuji za pomoc

Odpovědi
anonym

… a dosáhla toho orgasmu?

kocabova8

Ano, dosáhla

bolak

tak pokud dosáhla, tak by to mohlo bejt tohle > http://www.csfd­.cz/film/227524-loving-annabelle/prehled/

kocabova8

Není, v tom filmu nejsou na katolické škole a už vůbec ne na internátu a žádná učitelka v hlavní roli tam nefiguruje

bolak

no ale zkusil jsem to

taky šance že to trefím byla dost nízká, víš kolik se natočilo filmů?..