Neznáte tenhle film? prosím?

Je to film o skupině lidí, které zažili zemětřesení a pak se dostali do nějakého světa, a v tom světě byli jedovaté rostliny které zabíjeli, také tam byli gorily. Jeden chlap z té skupinky se zbláznil (byl to černoch) a čekal na ty gorily a oni ho pak zabili. Ti llidé se chtěli vrátit zpátky do svého světa.
(ten film mě popsal bratr (9) a nevím, jestli to není třeba jen jeho bujná fantazie, nebo starej sen, a ted si myslí, že to byl film. Ale říká, že je to fakt dobrej film ale nepamatuje si název) Tak bych chtěla poprosit, jestli ho někdo nezná a jeho název?

Odpovědi
Nikoltyna

Nevím sice název tohoto filmu ale hodně podobný a dobrý film je Země ztracených…akorát je to trochu humorněji podáno než film co popisujete.

sisinec123

Podle popisu o těch opicích byl řekla „Planeta opic“, ale jistá si tím nejsem, protože jsem ten film ještě neviděla :D