dj.david1234

Nevite jak se jmenuje film …

Bohužel nevím kdo je režisér ani odkud pochází.. ale jako malý jsme tomuto filmu říkali ,,Hepčí´´: Hlavní postavou byl dědeček a nějací šotci na farmě myslím – jeden z nich stálé ,,pšíkal´´ (proto ten název :) ) na farmě myslím.. Hledam tenhle film strašně dlouho.. měl jsem ho ještě na VHS ale bohužel kazeta už není :( Za každý název děkuji velice

Doplňuji:
Doplnění budu dávat do diskuze. Vždy když něco víc zjistím tak to tam napíšu.. A děkuji :)
Podle bratra by to měl být německý film, ale bohužel s tím není jistý

Nejlepší odpověď
Losos

No, napadl mě jeden film, který by odpovídal jistým způsobem tomu, jak jsi film popsal -Pasáček z doliny

http://www.csfd­.cz/film/9345-pasacek-z-doliny

Ikdyž těžko se soudí. Nevím jestli to měl být český film, zahraniční, z jakého přibližně roku, jestli to bylo pro děti, komedie, animované :) zkus upřesnit a pomohu Ti film nalézt :)

LUKYLUKY1986

a nejedli tam kazde rano ksnidani buchty kterym rikali blbouni??take ho schanim ale marne.mel by ten film byt z nemecka jestli si dobre pamatuju pomuzou tyto info kdohledani nazvu??

lukeport

mas asi na mysli tenhle ze. http://www.uloz­.to/x2HgGUP/skyt-hukkle-palfi-2002-avi#download jmenuje se skyt a u jedne sceny sem se valel smichy

Bafi.cz

Ten film se jmenuje Kejcháček, v orginále je to Hatschipuh.

dj.david1234

jooooo! to je ono!!!
Hej!!! Děkuju!!!!!! Fakt moc děkuju. :´-)
Fakt moooc děkuju! Konečně!

LUKYLUKY1986

Prosím kde tento fil stahnu??diky

dj.david1234

je to rodinna komedie, kreslený není

Losos

A přibližně rok natočení ? Abych alespoň věděl, které filmy mohu rovnou vyřadit :) Jméno nějaké postavy ? Dědy, skřítka kohokoliv ? Kousek děje, alespoň zákaldní minimální zápletka ? :)

LUKYLUKY1986

a nejedli tam kazde rano ksnidani buchty kterym rikali blbouni??take ho schanim ale marne.mel by ten film byt z nemecka jestli si dobre pamatuju pomuzou tyto info kdohledani nazvu??

dj.david1234

Co si asi tak pamatuju je, že si šotkové povídají o pohádce Jeníček a Mašinka.
Rok? No nejspíš to bude ještě před rokem 92 kdy jsem se narodil.. ale může to být až do roku 1995… ale přesněji nevím :(
No.. když o tom tak přemýšlím tak si víc nepamatuju z toho filmu.. bohužel :( už je to nějakej ten rok co jsem to neviděl.. jestli jsem to viděl naposledy v 8 letech..

LUKYLUKY1986

Pokud stale hledas ten film tak tady je odkaz http://www.ara­ra.cz/product/345696