Avatar uživatele
dj.david1234

Nevite jak se jmenuje film …

Bohužel nevím kdo je režisér ani odkud pochází.. ale jako malý jsme tomuto filmu říkali ,,Hepčí´´: Hlavní postavou byl dědeček a nějací šotci na farmě myslím – jeden z nich stálé ,,pšíkal´´ (proto ten název :) ) na farmě myslím.. Hledam tenhle film strašně dlouho.. měl jsem ho ještě na VHS ale bohužel kazeta už není :( Za každý název děkuji velice

Doplňuji:
Doplnění budu dávat do diskuze. Vždy když něco víc zjistím tak to tam napíšu.. A děkuji :)
Podle bratra by to měl být německý film, ale bohužel s tím není jistý

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

No, napadl mě jeden film, který by odpovídal jistým způsobem tomu, jak jsi film popsal -Pasáček z doliny

http://www.csfd­.cz/film/9345-pasacek-z-doliny

Ikdyž těžko se soudí. Nevím jestli to měl být český film, zahraniční, z jakého přibližně roku, jestli to bylo pro děti, komedie, animované :) zkus upřesnit a pomohu Ti film nalézt :)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
LUKYLUKY1986

a nejedli tam kazde rano ksnidani buchty kterym rikali blbouni??take ho schanim ale marne.mel by ten film byt z nemecka jestli si dobre pamatuju pomuzou tyto info kdohledani nazvu??

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lukeport

mas asi na mysli tenhle ze. http://www.uloz­.to/x2HgGUP/skyt-hukkle-palfi-2002-avi#download jmenuje se skyt a u jedne sceny sem se valel smichy

před 4439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bafi.cz

Ten film se jmenuje Kejcháček, v orginále je to Hatschipuh.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dj.david1234

jooooo! to je ono!!!
Hej!!! Děkuju!!!!!! Fakt moc děkuju. :´-)
Fakt moooc děkuju! Konečně!

před 4232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
LUKYLUKY1986

Prosím kde tento fil stahnu??diky

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dj.david1234

je to rodinna komedie, kreslený není

před 4938 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Losos

A přibližně rok natočení ? Abych alespoň věděl, které filmy mohu rovnou vyřadit :) Jméno nějaké postavy ? Dědy, skřítka kohokoliv ? Kousek děje, alespoň zákaldní minimální zápletka ? :)

před 4938 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
LUKYLUKY1986

a nejedli tam kazde rano ksnidani buchty kterym rikali blbouni??take ho schanim ale marne.mel by ten film byt z nemecka jestli si dobre pamatuju pomuzou tyto info kdohledani nazvu??

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dj.david1234

Co si asi tak pamatuju je, že si šotkové povídají o pohádce Jeníček a Mašinka.
Rok? No nejspíš to bude ještě před rokem 92 kdy jsem se narodil.. ale může to být až do roku 1995… ale přesněji nevím :(
No.. když o tom tak přemýšlím tak si víc nepamatuju z toho filmu.. bohužel :( už je to nějakej ten rok co jsem to neviděl.. jestli jsem to viděl naposledy v 8 letech..

před 4938 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
LUKYLUKY1986

Pokud stale hledas ten film tak tady je odkaz http://www.ara­ra.cz/product/345696

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek