USAonly

Nevíte jak se jmenuje film?

Moc si ho nepamatuji viděla jsem ho před X lety. Každopádně je to dětský film. Byl na ČT 1 myslím. Jsou tam takové dvě party dětí v jedné jsou kluci a v druhé holky. Holky myslím mají klubovnu v nějakém domečku nebo karavanu. Jsou dva díly a v druhém budou nějaké ty holky chodit s těma klukama víc si fakt nepamatuji snad vám to stačí. Když vás cokoli napadne napište

Nejlepší odpověď
kamila44444

Ano,vím! :D žáby k zulíbání !! :) to opravdu znám.V prvním díle je, jak si založí klub slepic ty holky a budou se starat o ty slepice a budou proti těm klukám a 2 díle je že spolu chodí každý s někým a jsou na nějakém pobytě se školou a tam už je ten děj! :D

Další odpovědi
anonym

Hory mají oči je podřadný horor!

fablen

Hory mají oči není úplně nejhorší film a dívat se na něj dá (Žáby k zulíbání mají pouze 39%).

O víkendu jsme shlédli horror-komedii „Tucker & Dale vs. Zlo“ a v některých situacích jsme se skutečně od srdce nasmáli…doporučuji.

anonym

greycell-ano, tam byl karavan, tak jako v 95% amerických filmů :)

jinak jsou to ty žáby

greycell

říkáte v karavanu? Něco se mi připomíná, možná „Hory mají oči“, ale nejsem si jistý.