jiriii

Který film vás nejvíc dostal?

Neznáte nějaký film, co mě dostane? Žánr nechám na Vás. Klíďo nějaký, kde si člověk uvědomí, co zde na světě vůbec dělá. 😁
Vítěz dostane palec nahoru 😁

Díky všem, kouknu na to.:-D

Nejlepší odpověď
Drap

Piusť si Krtečka. Ten nikdy nezarmoutí.

Další odpovědi
Kostka0

Mě dostal Harry Potter, ale jak mám vědět, že dostane i Tebe? ☹

briketka10

Osm statečných. Oba díly Plivu na Váš hrob.
O Zkažené mládeži se zde již psalo, další díly
lze shlédnout na YT.
Moc se mi líbil film Apocalypto.
Avatar taky nebyl špatný. Některé animované
taky byly moc hezké uvedu jeden VALL-I.
Další dost dobrý je Olověná vesta, Chlapec v
pruhovaném pyžamu.
http://www.ki­nobox.cz/zebric­ky/nejlepsi/fil­my/valecne

Lidská stonožka..
Jezero smrti..

Doplňuji

Jeden z hrozných filmů, který mi utkvěl v paměti je Funny Games
http://www.csfd­.cz/film/224876-funny-games-usa/prehled/

Také sleduji seriál
The Walking Dead " Živí Mrtví" čekám na další díl,
který bude až v srpnu.
Líbil se mi seriál Zmetci-Misfits.

Nuk nuk

Život je krásný od Robarta Benigniho.

(A pak ten Krteček)

Kepler

Na tu otázku je těžká odpověď a je to hodně subjektivní, každý vykynul z jiného těsta. Mně už dostalo hodně kvalitních filmů. Jsem scifista, takže v poslední době mě nadchly Elysium a Distrikt 9.

RyuzakiKate

Klass (Zkažená mládež), Black Swan (Černá labuť), jen tak co si vzpomenu.
Seriál Six Feet Under (Odpočívej v pokoji)
tforro: prosím, jedině Doctor Who, při českým překladu se mi ježej chlupy v nose x)

iceT

Hrdina Max, Ten nejlepší, Osm statečných, Red Dog, 33 životů, Tawo.

Luxx

Blade Runner
Den, kdy se zastavila Země

Esis

Pýcha a předsudek

Nevím zda dostane tebe, ale mě jo.

tforro

Film – určitě Ctihodný občan, Počátek (Inception).
Seriál – bez debaty Pán času.

yuko

A Walk in the Woods(2015) hl. role Robert Redford a Nick Nolte a nebo film Druhá míza 2015 v hl.roli Al Pacino 🙂

Zdroj: http://filman.cz/a-walk-in-the-woods/, http://filman­.cz/druha-miza-2/

quentos

Dřevař (The Woodsman)

xxx3

ono je těžké říct, který nejvíce, když člověk zná hodně těch dobrých. Ale rád se neustále vracím k filmu Brazil z roku 1985, z trošku jiného soudku pak třeba Melancholia od Triera, ale bylo by toho jinak víc, mnohem víc.

Tw!st

Jobs, Pád třetí říše

kapka

Uz to tu je, koukám. Napisu to i ja. Film Život je krásný. Je spousta filmů, které jsou super a v člověku neco zanechají, ale tenhle film me dostal v tom pravem smyslu slova. A navíc neznam nikoho, koho by nedostal.

GM

Občas se ráda kouknu na Twilight ságu. Když jsem viděla poprvé první díl, nemohla jsem zavřít pusu. Jinak je těch filmů víc.

Pavel84

Já mám rád film Božský Bruce nebo Božský Evan. Je to komedie a ještě poučná.

luckykubrt

Z filmů se mi nejvíc líbili katastrofické žánry Armageddon sv Brucem Willisem nebo Metro. Ze seriálu to je Hvězdná brána. 🙂

anonym

Charing Cross Road č. 84
Živé, hřejivé drama o odvážné newyorské spisovatelce, jež miluje knihy nade vše, a londýnském obchodníkovi s knihami, kteří si dopisovali celých dvacet let, aniž by se kdy setkali. Hlavní role si zahráli Anne Bancroftová a Anthony Hopkins.

Hello, My Name Is Doris
Po smrti své matky je šedesátiletá Doris (Sally Field) naprosto ztracena a neví kam dále. V nové práci potká mladého kolegu, který ji okouzlí, a přednáška o důvěře v sebe samotnou ji inspiruje ke snaze o navázání romantického vztahu s ním.

Zvon, kniha a svíčka
Gilian se zamiluje do vydavatele Sheperda Hendersona a doslova ho uhrane. Co to má za následek? Sheperd opouští svou snoubenku a zblázní se do Gilian. Ale brzy zjistí, že jejich láska možná nebude tak docela romantická. Druhé setkání Jamese Stewarta a Kim Novak po Vertigu se opět točí kolem lásky a vášně, ale rozhodně nejde o thriller. Tato svůdná a rozmarná romantická komedie o moderních čarodějnicích těží z vynikajícího obsazení (ve vedlejší roli Gilianina bratra exceluje Jack Lemmon), ale také z ojedinělé práce s barvou a designem. I díky tomu se z čar a kouzel stává opravdová filmová magie, která v některých scénách umí doslova hypnotizovat.

tatanka

Obsluhoval jsem anglického krále, Pelíšky atd.

CR chess2017

krtecek je best na druhou

NikkiHeat

pěkný film je Hostitel…trochu vláčnější ale myšlenku má.

Mikeyacek

Fathers and Daughters. To mě rozbrečelo.

roco888

Mám rád komedie a akční filmy, takže sem jednoznačně musím napsat celou sérii filmů o Bournovi (už se těším na další letos na podzim), potom seriál o Jacku Bauerovi s názvem 24. Taktéž již zde zmiňovaný film RED DOG a z komedií nemohu zapomenout na naše české – Marečku, podejte mi pero a Černí baroni. Hlášky z těchto filmů používám dodnes, takže si zaslouží „nálepku“, že mne dostaly.....
A pozor, pšijde taková kontrolní otázka šoudruzi – ešipak víte, kolik filmů šem už viděl? Nevíte co, Vy šmejdi? Tak já Vám to řeknu naprosto pšesně – HODNĚ!!!

Mišule15

No není to přímo film spis serial ale vazne luxusni jmenuje the 100.Z filmu asi deadpool.

Mareike

Souhlasím s Bournem, je to fascinující. Akorát ten poslední díl mě nezaujal…
Pak byl takový „inteligentní“ Mechanický pomeranč, Pink Floyd: The Wall (u toho je lepší si první přečíst, o čem to je, a pak kouknout na film, aby ti to dávalo smysl) a Pianistka. To mě hodně zaujalo.
Dobrá je i Valkýra, s Cruisem. Taky takový poutavý.

Jinak ze seriálů mě bavil Útěk z vězení. A American Horror Story. A pak taky ti Živí mrtví.

RadoDaj

Občan Kane (The Citizen Kane, cca 1936). Len nesmieš pretáčať a musíš vidieť každú sekundu filmu a vypočuť (prečítať v titulkoch) každé slovo. Podvádzaš → nepochopíš.
„Magnolia“ – citovo mocný film. Síce nie thriller, ale udrží tvoju pozornosť znamenite.
Seriály „4400“ (mystery), „Misfits“ (mystery, comedy), „How I met your mother“ (comedy), „The Lost“ (mystery), „Under the Dome“ (mystery)

Pepa Staněk

Schindlerův seznam, Černá kniha,Das Boot ponorka,Drážďa­ny,Mogadischo,La­byrint Lží, Žoldáci, Savior Ochránce, všechno koukatelné a silné příběhy.

Maru10

Já mám hrozně ráda film Dálnice 60.

VojtěchKubán

„The Impossible“ „LoImpossible“. V češtině „Nic nás nerozdělí“ To tě dostane.

SabčaElis

Zkus film " Pořád jsem to já " – Je to o životě s Alzheimerovou chorobou..
A nebo " Nic nás nerozdělí " – To je o tom, že rodina jede k moři, tam vypukne tsunami, a všichni se ztatí a rozdělí.. Ale na konci se najdou 🙂

Elis18

Tak mě tedy dost dostal film Náš domov ze života po smrti v jiné dimenzi a další také na hluboké zamyšlení Habermannův mlýn, i když koukám, že tady spíš „frčí“ akční filmy, ale mě to nevadí, mám ráda spíš trochu hlubší myšlenky, ale ať se každý dívá, na to co se mu líbí…

eleonnore

Drive
Střihoruký Edward (Edward Scissorhands)
Americká krása (American Beauty)
geniální animák V hlavě (Inside out)

ShadyPony

Hačiko
If I stay
Černá labuť
Black Beauty

mvk

Svět podle Agfy (Ha-chajim al-pi Agfa, Izrael, 1992)

monikabart

Nádherná zelená. To je film, ale kéž by byla jednou taková budoucnost 🙂.

Keis

Ahoj, mě se moc líbil Osudový dotek, Inferno (2016), komedie Někdo to rád blond, nebo seriál Malá velká británie 😁:)

Michaela one

Nový Spiderman a rozhodně Sebevražedný oddíl,ale nemusí se to líbit každému ,ale mě se gigalíbí + krteček taky nic nezkazí nebo mickyho klubík.

Spartaboy

Mě dostal jako dítě film Kačer Howard i když dostal zlatou malinu. Třeba se mě líbilo jak tam ze záporné postavy lítaly blesky. Zlatou malinu by spíš podle mě zasloužily některé seriály na Nově.

bauerlukin

Nejvíc Těžká váha z roku 2005, což je podle skutečnosti. Nedávno jsem taky viděl Stalo se jedné noci, taky dobrý film.

Jan Kunčar

Zabitá neděle (režie Drahomíra Vihanová, v hlavní roli Ivan Palúch)

Zdroj: csfd.cz

postcd

zde nějaké tipy:
https://www.csfd­.cz/film/253641-domov-aneb-kam-smeruje-nase-cesta
https://www.csfd­.cz/film/31167-muz-ktery-sazel-stromy
https://www.csfd­.cz/film/369193-noc-v-new-yorku
https://www.csfd­.cz/film/228329-avatar

Mari Zavadil

Za mně cokoliv na co se podíváš je fajn ale za mně je to seriál kouzelná beruška a černý kocour

Lub64

Mě dostal film s Bohdalovou… Každý milion dobrý.
Sice to neni přímo k tématu, co na tomto světě děláme, ale o vztazích a mamonu. A podle mě je to něco, co se našincům po hodně dlouhé době povedlo!!!

Spartaboy

Jako dítě mě dostaly Star Wars nová naděje, Hrnečku vař! a jako přibližně čtrnáctiletého Howard the Duck který ale dostal zlatou malinu. Ze seriálů třeba Kačeří příběhy nebo Hercules Legendary Journeys.

briketka10

Luxx

Blade runner je výborný film a Stopař taky.
http://www.csfd­.cz/film/8268-blade-runner/prehled/
http://www.csfd­.cz/film/13180-stopar/prehled/
Viděla jsem je dávno ještě na videu, jako Věc.
Vetřelce už v kině i Terminátora.

Luxx

skvělý soundtrack od Vangelise a skvělý Rutger Hauer na konci :)

briketka10

Jojo přesně filmová hudba od Vangelise nikdy neurazí 😁

iceT

Není Pán času právě proto nazván Pánem času, aby se odlišil od původního seriálu?

RyuzakiKate

Myslíš „starýho“ Doctora Who? Podle mě vo to nejde, spíš o to, že „Doctor who?“ je jedna ze zásadních otázek celýho seriálovýho vesmíru a Pánové času jsou nazýváni všichni z planety Gallifrey, odkud je i „náš“ Doctor. Jestli to chápu dobře :)

kapka

Jo, ten cesky název seriálu neni uplne nejšťastnější…

briketka10

Škoda, iceT už jsem nominaci dala.
Na toho Maxe jsem samozřejmě zapomněla a ještě na
Underworld všechny díly a další povedené o vlkodlacích.