RadaBrysova

Chápe někdo film „Malé velké lži“?

Jde o film o homosexualitě. Videla jsem ho dnes, ale konec jsem teda rozhodně nepochopila… Byl Frankie gay, nebo ne?
Diky za odpovědi

Šlo mi spíš o ten konec.
Vrátil mu kolo a řetízek čož se da vyložit 2 zpusoby
1.Vše co mu provedl Ballas mu odpustil a šel dal a chtěl mu to říct
2. Na řetizku bylo miluju tě navždy – vyznal mu lásku a nechal na něm jak se rozhodne

jak jste to pochopili vy ?

Odpovědi
led

Hranice mezi sexuálním experimentem, bisexualitou a homosexualitou může být někdy jen těžko rozeznatelná.
Franky ani jeho přátelé se nerozhodují, kým chtějí být. Potřebují jenom zjistit, kým vlastně jsou
Hoci film ponuka rôzne pohlady ,odmieta vyhodit akekolvek pevne zavery o Frankyho skutočnej sexualnej orientacii.

Citáty z komentárov divákov https://www.csfd­.cz/film/639992-male-velke-lzi/prehled/

Dodatok po doplnení otázky:
Ako som z recenzii a komentárov k filmu pochopila, ide tu o film s otvoreným koncom. Je úplne jedno, či Frankie je gay, alebo len hľadá svoje miesto v spoločnosti. Hoci film ponúka rôzne pohľady, odmieta vyvodiť akékoľvek pevné závery. Režisér nechal záver na divákovi nech premýšľa nad samotnou myšlienkou filmu.