maja152

Jak se jmenuje film?

Je to o nějakém chlapovi, který pracuje v nějaké imstituci, která provádí pokusy na krysách, přípravek, který ji úplně znehybní. Ten chlap žije se ženou kterou tímto přípravkem otráví a snaží se to narafičit tak aby to vypadalo jako že spáchala sebevraždu. Pak ji chce hodit do vody, kde hodil i svou předchozí ženu nebo kdo to byl, ta ožije a stáhne ho s sebou do vody a jeho současná žena to nakonec přežije. Poradíte mi prosím?
Doplňuji:
Ale není to seriál, je to samostatný film.

Odpovědi
anonym

kriminálka Anděl.
Doplňuji:
(plomiň)

iceT

Hraje tam Harrison Ford a Michelle Pfeiffer,jmenuje se to Pod povrchem a ten děj,jak si ho popsal je skoro mimo mísu.Popsals jen konec filmu.
Fordova žena Michelle je po havárii,částečně ztratila paměť,která se jí postupně začne vracet.Bydlí spolu v novém domě,ona pozoruje sousedy,myslí si,že soused zavraždil svou ženu a v jejich domě mezitím straší.Michelle postupně skládá střípky skládačky a zjišťuje,že její manžel měl poměr,ona dívka záhadně zmizela a její duch,co v tom domě straší jí navádí na správnou cestu,díky tomu duchovi najde fotku manžela a té dívky,přívěsek co manžel té dívce dal,duch dokonce posedne Michelle,aby jí ukázal pravdu o manželovi.
Když pravda vyjde najevo,Ford Michelle znehybní tím bazmekem,co vymyslel,strčí ji do vany a pustí vodu,aby se utopila.Pak chce její tělo hodit do řeky nebo jezera.Ona se nějak probere a schová se autě.Auto dostane smyk poté,co se Fordovi zjeví duch milenky,a sjede do vody.Pak se tam objeví duch té milenky a stáhne Forda do hlubiny.