JájsemRaibek

Jak se jmenuje film?

V tomto filmu vrah nebo vražedkyně používá k usmrcení nůž z ledu, tudíž na místě činu nezůstane vražedná zbraň. Myslím, že tyto ledové nože nosí v kufříku.
Myslel jsem, že je to ledové ostří, ale to je o něčem jiném.
Doplňuji:
Někdo říkal, že základní instinkt, ale tam myslím k vraždám nedocházelo, takže to asi taky nebude ono.

Odpovědi
anonym

Já kdysi četl povídku, tuším, že od Edgar Allan Poe, kde vrah si donesl v termosce kus špičatého rampouchu do sauny a tam někoho zabil. Led roztál, ale vraha usvědčil kousek čajového lístku, který ulpěl v ráně zavražděného. Film s touto tématikou jsem ale neviděl.