Kachen

Jak se jmenuje film ve kterém se chlapec bojí narodit, tak ho nějaký muž vezme do reálného světa. Po jeho návštěvě se už

Před několika lety jsem viděla film ve kterém se chlapec bál narodit a tak ho muž vzal do světa a vše mu ukázal. Byla tam paní která byla těhotná (jeho matka). Poté co se přestal bát tak šel někam a to z něj udělalo to novorozeně. Nevím jestli to tak bylo přesně ale podobné to určitě je. Budu vám vděčná za jakoukoliv odpověď :)

Nejlepší odpověď
gecco

Nenarozený…
http://www.csfd­.cz/film/12553-nenarozeny/
😉

Kachen

mockrát vám děkuju :)