larios22

Poradíte mi nejstrašidelnější horor ?

Chtěl bych horor kde je hodně lekaček a né moc krve. Asijské horory jsou na lekačky nejlepší. viděl jsem Nenávist nebo můžete poradit nějaký horor v léčebnách.. Grave encouters 1,2 jsem viděl. díky

Odpovědi
Drap

Neporadím, nedívám se na horory.

Mirdas

Těžko poradit.
Snad mohu poradit Kruh, Promiňte omyl,

Kelt

Těžko radit, protože každý vnímá tyto filmy a scény jinak. Já mám například knihu 101 hororů. Některé jsem viděl, a že by byly moc strašitelné , to nemohu říci. Jsou horory se zvířaty, obvykle pavouci – Arachnofobia, Arachnid, Invaze obřích pavouků,
nějaké mrtvoly – Dům tisíce mrtvol, Potom horory tupu Kruh, a pod. Severské horry – Pokoj 205, šesté patro – jsou spíše psychologické. Někdo má rád upíří horory, s Draculou. Ale to může být i romantika – Twighlight. Taky nemám rád moc krve v hororech, spíš dobrá hudba udělá daleko více.

Nevíteto?

Mě se líbí Oko 2, Pokoj 1408, Kruh, Dáma v černém, Stáhni mě do pekla, Sanatorium, Sirotčinec, Očista, Sinister, Vem si mou duši, Temnota dětské duše, ale některé jsou spíš mysteriózní nebo psycho, než horor (ne tak děsivé).

dalid

Stahni me do pekla by ti mohlo sediet, super bolo At vejde ten pravy, ale seversky styl nesedi kazdemu