Avatar uživatele
larios22

Poradíte mi nejstrašidelnější horor ?

Chtěl bych horor kde je hodně lekaček a né moc krve. Asijské horory jsou na lekačky nejlepší. viděl jsem Nenávist nebo můžete poradit nějaký horor v léčebnách.. Grave encouters 1,2 jsem viděl. díky

Zajímavá 0 před 3630 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neporadím, nedívám se na horory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Těžko poradit.
Snad mohu poradit Kruh, Promiňte omyl,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Těžko radit, protože každý vnímá tyto filmy a scény jinak. Já mám například knihu 101 hororů. Některé jsem viděl, a že by byly moc strašitelné , to nemohu říci. Jsou horory se zvířaty, obvykle pavouci – Arachnofobia, Arachnid, Invaze obřích pavouků,
nějaké mrtvoly – Dům tisíce mrtvol, Potom horory tupu Kruh, a pod. Severské horry – Pokoj 205, šesté patro – jsou spíše psychologické. Někdo má rád upíří horory, s Draculou. Ale to může být i romantika – Twighlight. Taky nemám rád moc krve v hororech, spíš dobrá hudba udělá daleko více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Mě se líbí Oko 2, Pokoj 1408, Kruh, Dáma v černém, Stáhni mě do pekla, Sanatorium, Sirotčinec, Očista, Sinister, Vem si mou duši, Temnota dětské duše, ale některé jsou spíš mysteriózní nebo psycho, než horor (ne tak děsivé).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalid

Stahni me do pekla by ti mohlo sediet, super bolo At vejde ten pravy, ale seversky styl nesedi kazdemu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek