Avatar uživatele
Devy

Jaký je nejstrašidelnější horor?

Prosím napište mi co je podle vás nejstrašidelnější horor. Také můžete napsat horory, které by jste mě doporučili. Jsem velký fanda hororů a už se u hororů nebojím a viděl jsem jich strašně moc tak budu rád za každou odpověď. Předem Děkuji. 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Devy

Zajímavá 0 před 2345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cizrna

Odpoveď byla označena jako užitečná

V Zajetí démonů 1, 2 (v originále: The Conjuring)
Annabelle 1, 2
Insidious 1, 2, 3 (první dva díly jsou nejlepší)

A osobně mám nejraději V Zajetí démonů, je to docela nářez od začátku až do konce filmu, oba dva díly dosahují stejných kvalit :) ale jinak zvážit, kterej horor je úplně nejvíc strašidelný, to je docela náročná otázka :D Ale jestli máš rád duchařiny, mrkni na tyhle filmy, určitě zaujmou :)

Ještě jsem si vzpomněl na tu „novinku“ od Kinga – „TO“ v originále „IT“ – doporučuji :)

Upravil/a: cizrna

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Devy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://www.horory-filmy.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

V mých letech je horor už jenom pokleslý žánr, který vnímám jen útrpným úsměvem. Ale pamatuju si, že jsem ještě jako školák viděl Psa baskervilského a nemohl jsem kvůli tomu spát. Mého syna pak kompletně vyděsil Vetřelec. Takže doporučovat nechci, každého vzruší něco jiného. Takoví ti zombie a upíři mi přijdou vysloveně směšní.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Doporučuji Saw. Asi po deseti minutách sledování tohoto hororu jsem ho vypnul a smazal z tabletu z důvodu, že byl velmi strašidelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A čeho se bojíš?
Strašidelný horor ješte IMHO netočen nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Každé volby…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

No, noční můry budeš mít spíš ze srdcervoucího, šokujícího dramatu než hororu. Kolikrát mě ale i stará stylizovaná pohádka dokáže vyděsit více než horor. Cizrna ti doporučil to nejlepší co za poslední roky vyšlo, pokud by si chtěl typ i na hry a nevadí ti adventury, zkus Scratches: Director's Cut, Layers of Fear nebo o něco akčnější Call Of Cthulhu: The Dark Corners of The Earth.

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Nejlepší horory za posledních 10 let:
https://www.ki­nobox.cz/clanek/13283-nejlepsi-horory-za-poslednich-10-let-podle-kritiku-radi-utec-do-chaty-v-horach?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Horory nesleduji, jednou jsem viděla kousek filmu „Předčasný pohřeb“, nedokáži si představit, že by byl někdo pohřben zaživa. ☹
https://www.csfd­.cz/film/1686-predcasny-pohreb/prehled/
Raději humor! 🙂

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Keplere

Vlož odkaz, ráda se podívám 😁
Nelžeš? Nelžeš?

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ne-e. Ale ten film pro děti byl tak strašný, že ho zakázali i v Rusku! Takže odkaz nenajdeš.

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Keplere

Ale já našla, našla! Nějaký pro děti loutkový.
Pak slovenský taky pro děti.
Že se nestydíš mi takhle věšet BU.ÍKY na nos 😁

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

briketko, schází ti tam Budliky budliky!

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek