Devy

Jaký je nejstrašidelnější horor?

Prosím napište mi co je podle vás nejstrašidelnější horor. Také můžete napsat horory, které by jste mě doporučili. Jsem velký fanda hororů a už se u hororů nebojím a viděl jsem jich strašně moc tak budu rád za každou odpověď. Předem Děkuji. 😁

Nejlepší odpověď
cizrna

V Zajetí démonů 1, 2 (v originále: The Conjuring)
Annabelle 1, 2
Insidious 1, 2, 3 (první dva díly jsou nejlepší)

A osobně mám nejraději V Zajetí démonů, je to docela nářez od začátku až do konce filmu, oba dva díly dosahují stejných kvalit :) ale jinak zvážit, kterej horor je úplně nejvíc strašidelný, to je docela náročná otázka :D Ale jestli máš rád duchařiny, mrkni na tyhle filmy, určitě zaujmou :)

Ještě jsem si vzpomněl na tu „novinku“ od Kinga – „TO“ v originále „IT“ – doporučuji :)

Další odpovědi
briketka10

http://www.horory-filmy.cz/

Kepler

V mých letech je horor už jenom pokleslý žánr, který vnímám jen útrpným úsměvem. Ale pamatuju si, že jsem ještě jako školák viděl Psa baskervilského a nemohl jsem kvůli tomu spát. Mého syna pak kompletně vyděsil Vetřelec. Takže doporučovat nechci, každého vzruší něco jiného. Takoví ti zombie a upíři mi přijdou vysloveně směšní.

Rokio

Doporučuji Saw. Asi po deseti minutách sledování tohoto hororu jsem ho vypnul a smazal z tabletu z důvodu, že byl velmi strašidelný.

zjentek

A čeho se bojíš?
Strašidelný horor ješte IMHO netočen nebyl.

hapiky

Každé volby…

Lurius

No, noční můry budeš mít spíš ze srdcervoucího, šokujícího dramatu než hororu. Kolikrát mě ale i stará stylizovaná pohádka dokáže vyděsit více než horor. Cizrna ti doporučil to nejlepší co za poslední roky vyšlo, pokud by si chtěl typ i na hry a nevadí ti adventury, zkus Scratches: Director's Cut, Layers of Fear nebo o něco akčnější Call Of Cthulhu: The Dark Corners of The Earth.

marci1

Nejlepší horory za posledních 10 let:
https://www.ki­nobox.cz/clanek/13283-nejlepsi-horory-za-poslednich-10-let-podle-kritiku-radi-utec-do-chaty-v-horach?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Horory nesleduji, jednou jsem viděla kousek filmu „Předčasný pohřeb“, nedokáži si představit, že by byl někdo pohřben zaživa. ☹
https://www.csfd­.cz/film/1686-predcasny-pohreb/prehled/
Raději humor! 🙂

briketka10

Keplere

Vlož odkaz, ráda se podívám 😁
Nelžeš? Nelžeš?

Kepler

Ne-e. Ale ten film pro děti byl tak strašný, že ho zakázali i v Rusku! Takže odkaz nenajdeš.

briketka10

Keplere

Ale já našla, našla! Nějaký pro děti loutkový.
Pak slovenský taky pro děti.
Že se nestydíš mi takhle věšet BU.ÍKY na nos 😁

Kepler

briketko, schází ti tam Budliky budliky!