Avatar uživatele
Terka318

Jaký slabší horor byste doporučili pro 11-letou holku?

Už viděla Kruh a Pokoj 1408…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Nemělo by to být tak,že se malým holkám vyprávějí pohádky? Jedenáctiletou by asi Bajaja nenadchnul,ale jsou tisíce jiných příběhů,které by ji zaujali.
Samotná otázka mi přijde „malinko“ zcestná. Děvčátko,držící v ručkách svého plyšáčka a sledující v kisně nějaký „slabší horror“. Uf!
Jsou – alespoň doufám,že jsou – určité „záležitosti“,před kterými by se měli děti spíš bránit,než jim otevírat dveře dokořán. Je snad jasné,že je mi jasné,že existuje jistota – že si je – (děti) – realita tohoto světa stejně najde. Ale proč by mělo jedenáctileté děvčátko znát svět dospělých?
Ale dobrá – když chcete horror – pusťte jí Tel. Noviny – i když nevím,jestli je to horror z řádu slabších.
Už jen ten pojem „slabší horror“.

To je jako málo sladký cukr.

Doplňuji:
Pokoj 1408 nemá moc hezkou pověst. Je to jediný pokoj hotelu Delfín, ve kterém se už téměř dvacet let neubytoval žádný zákazník. Není čemu se divit, když lze v jeho historických záznamech nálézt dvanáct sebevražd a třicet takzvaných „přirozených“ úmrtí. Když k tomu připočteme drobné nehody některých pokojských (záchvaty smíchu, záchvaty pláče, mrtvice, slepota), které pokoj udržovaly čistý a obyvatelný, není se opravdu čemu divit. Pan Olin (Samuel L. Jackson) jakožto ředitel tohoto malého newyorkského hotelu příběh pokoje 1408 velice dobře zná, a proto se… (více)

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

zadnej ..popripade Cervenou Karkulku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Araxis

13 duchů.Je to o rodině která zdědí dům v jehož sklepení je uvězněno 12duchů a toho třináctého potřebují na otevření brány…Slabší,méně úkazů na detail.
Doplňuji:
Šestý smysl.Psycho.Ptáci.

Upravil/a: Araxis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
e-neználek

Já myslím, že stačí Harry Potter – novější díly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
OtakuNuGoth

Van Helsing

Nový příspěvek