lola

Poradíte mi?

Kdysi jsem viděla v pořadu Alfed Hitchcock present jeden díl,kde na konci manžel zabil svoji manželku a její hlavu si vystavil na podstavec ve sklenici s louhem.Nevíte někdo,jak se ten díljmenoval,ne­bo,kde bych ho mohla sehnat? Díky.

Nejlepší odpověď
barnajka

Zkoušela jsem to najít, ale nepodařilo se :(
Narazila jsem jen na seznam jednotlivých epizod, každý díl je tam jednou, dvěma větama shrnutý. Článek je ale v angličtině. Jestli anglinu ovládáš, zkus si ty epizody projít – třeba ten díl poznáš.
Já si vzpomínám, že jsem to taky kdysi dávno viděla, ale to už je fakt taková dlouhá doba, že kromě té hlavy si z toho nic nepamatuju :)

http://tv.msn­.com/tv/series-episodes/alfred-hitchcock-hour/?ipp=40&si=1