Dudu855456

Víte něco víc o Samaře ??

Ahoj.Bratr mi vyprávěl o hororu a pak mně strašil Samarou.Zjistila jsem si poměrně hodně,ale nevíte o ní ještě něco víc ??

Nejlepší odpověď
iceT

Samara Morgan se narodila svobodné matce jménem Evelyn v ženském útulku svaté Máří Magdaleny ve Washigtonu. Evelyn si byla vědoma že Samara není obyčejné Dítě! Samara měla duševní nestabilitu a nikdy nespala a byla nespokojená když byla poblíž voda! Evelyn se pokoušela Samaru utopit v okrasném jezírku. Později přesunul ústav Evelyn do blázince a Samaru dali k adopci. Samaru si adoptovali manželé Anna a Richard Morganovi.

Když Samara byla pár dní v novém domově, začaly se dít hrozné věci. Anna začala špatně spát a měla hrozné a děsivé představy ale jen když byla poblíž Samara. Anna a Richard se najednou začli bát nevěděli totiž co se s jejich dcerou děje. Richard později Samaru zavřel ve stáji kde byli koně. Samara se bála ale její rodiče jí tam nechali. Ale ani tohle nepomohlo. Anna pořád nebyla v pořádku, Anna a Samara byly poslány na psichiatrii, kde nebylo nic zjíštěno. Proto Richard došel jen k jednomu rozhodnutí – zabít Samaru. Anna Samaru utopila ve studni.

Samara ovšem nezemřela ihned,ale umírala celých 7 dní, poté Anna spáchala sebevraždu. Samara pak vytvořila kazetu a tomu kdo ji shlédnul zazvonil telefon a hlas řekl-7 dní!

Zdroj: http://postavy­.osobnosti.cz/sa­mara-morgan/zivotopis

Další odpovědi
gepik

Neboj se, Samara Morgan je jen fiktivní postava z filmu Kruh. http://it.wiki­pedia.org/wiki/Sa­mara_Morgan