NikOlkáá

Nějaký dobrý horor?

Lidii poraďte nějakej dobrej horor ;)) .. Polovinu co jsem viděla jsem odepsala.. Potřebuju nějakej dobrej u kterého bych se bála ;))

Nejlepší odpověď
iceT

Posvitˇsi na japonské horory,jsou úplně jinak natočené a nemusí tam být ani po kotníky krve.Kruh,Temná voda,Nenávist,Clo­na,Zmeškaný hovor,Woodoo-umění dˇábla.No ale klasikou jsou asi Vetřelci…
Doplňuji:
Ano,ano,opomněla jsem zmínit-woodoo je taky thajské,a temná voda je i americká verze(temné vody)a nebyla zase až tak k zahození.

Další odpovědi
sara-sara

Souhlas s iceT, japonské horory jsou skvělé, nejstrašidelnější je podle mě Grudge/Ju-on. Nejvíc jsem se ale bála u zmíněné Clony (Shutter), to je ale thajský film :)
…pozor, ne americké předělávky!

tom004

Někdy stačí rozhlédnout se kolem sebe. 🙂

Terryle

Jo, podepisuju se pod Kruh. Z toho mám skoro trauma dodnes, zaryl se mi někam do podvědomí, kam tyhle věci nepatřej. Při sledování (v kině!) jsem si říkala, že to není vlastně nic moc a že nechápu, proč s tím všichni pak nadělali… pak se mi to rozleželo a bylo zle. Ještě za dva, tři roky mě občas budily divný sny. Je to zvláštně vlezle udělaný a je to síla. A ke štěstí mi stačil americkej remake.

anonym

Ten teprve bude ve 3Q t.r.

hornik.

tip

http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=42575&au­th=

nebo
http://duchar­skehorory.mypa­ge.cz/

iceT

co se mě ještě líbilo:Americká kletba a 30 a půl metru

SajmonModer

Viděla jsi Paranormal Activity 1 a 2?