Avatar uživatele
NikOlkáá

Nějaký dobrý horor?

Lidii poraďte nějakej dobrej horor ;)) .. Polovinu co jsem viděla jsem odepsala.. Potřebuju nějakej dobrej u kterého bych se bála ;))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer, hornik. před 4775 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Posvitˇsi na japonské horory,jsou úplně jinak natočené a nemusí tam být ani po kotníky krve.Kruh,Temná voda,Nenávist,Clo­na,Zmeškaný hovor,Woodoo-umění dˇábla.No ale klasikou jsou asi Vetřelci…
Doplňuji:
Ano,ano,opomněla jsem zmínit-woodoo je taky thajské,a temná voda je i americká verze(temné vody)a nebyla zase až tak k zahození.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sara-sara

Souhlas s iceT, japonské horory jsou skvělé, nejstrašidelnější je podle mě Grudge/Ju-on. Nejvíc jsem se ale bála u zmíněné Clony (Shutter), to je ale thajský film :)
…pozor, ne americké předělávky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Někdy stačí rozhlédnout se kolem sebe. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jo, podepisuju se pod Kruh. Z toho mám skoro trauma dodnes, zaryl se mi někam do podvědomí, kam tyhle věci nepatřej. Při sledování (v kině!) jsem si říkala, že to není vlastně nic moc a že nechápu, proč s tím všichni pak nadělali… pak se mi to rozleželo a bylo zle. Ještě za dva, tři roky mě občas budily divný sny. Je to zvláštně vlezle udělaný a je to síla. A ke štěstí mi stačil americkej remake.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ten teprve bude ve 3Q t.r.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

tip

http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=42575&au­th=

nebo
http://duchar­skehorory.mypa­ge.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

co se mě ještě líbilo:Americká kletba a 30 a půl metru

před 4775 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SajmonModer

Viděla jsi Paranormal Activity 1 a 2?

před 4775 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek