Ajík

Co je to za film ?

Neznáte někdo tenhle film ?
Moc si toho nepamatuju ale bylo to nějak tak že žila rodina otec matka a dve malé děti.. Ten otec byl voják a někde bojoval a ta matka se starala o ty děti..
A pak najednou se začnou dít divný věci.. a nějak se to začne narušovat ta jejich pohoda atd..
a nevím jestli je to předtím nebo potom Ale jednou se tam u nich objeví ten Otec. jenože ona se potom dozví že on je vlastně duch..
a ty dědi taky protože je zabila (nebo možná je někdo zabvil nevíím)
aa ona je bud taky mrtvá a nebo se pak zabije..
a jakože je tam nějakej moment kdy ty deti sou u nějakýho stolu s nějakejma dalšíma duchama tý rodiny a řikaj něco o tý matce.. a je tam nějaký bílá babička co nemá oko a je naštvaná.
už si to moc nepamatuju ale neznáte to někdo ??

Nejlepší odpověď
Pájo

Ti druzí / The Others
http://www.csfd­.cz/film/17445-ti-druzi/
Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama
USA / Španělsko / Francie / Itálie, 2001, 101 min
Doplňuji:
http://online­filmy.tv/vide­o/5560/ti-druz%C3%AD#.Ug­GAaG1TxvZ

Další odpovědi
LysoňXXX

Tak teď mám brouka v hlavě i já. Pokuď je to ten stejný co jsem viděl cca 3 týdny zpátky v ČT.. Oni tam bydleli a ten dům byl na prodej? A ten děda s tou babčou to před nimi tajili, že jsou po smrti? Zemřeli myslím na nějaký mor.. Byli zakopaní na zahradě? Jinak mi vše do toho zapadá i s tím tátou co přišel o život ve válce i ten konec u kulatého stolu jak je vyvolávali, a ty děti u toho byli.. Pak už byl hned konec, že se ten dům neprodal.. Jestli to je ono, tak snad projedu zpětné tv program.
Doplňuji:
Pájo- děkuji za ušetřený čas :) Je to ten film, jaký jsem měl na mysli, ale vrtal mi v hlavě název.

geralt

Ti druzí
www.csfd.cz/fil­m/17445-ti-druzi/