Houslovyklic

Co je to za film?

Hlavní hrdinka (Julia Jentsch) má přítele, který musí zaplatit velkou sumu peněz, tak se mu pokouší pomoct. Má na to asi 20 minut. Jsou tři verze, jak příběh skončí. V první zemře přítel, v druhé ona sama, ve třetím případě vše dobře dopadne – oba jsou naživu a peníze se najdou…
A ještě poznámka: Viděla jsem to v němčině, takže ani nevím, jestli existuje česká verze…
Víte někdo?

Díky!:)

Nejlepší odpověď
Dochy

Až na hlavní hrdinku mi to připomíná Lola běží o život.

Další odpovědi
štamgast

http://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/

iceT

Jsi fakt dobrá,ty se máš o co opřít,když znáš alespoň jednoho představitele z filmu,tak co kdyby ses třeba snažila trochu sama?

Houslovyklic

Dochy: Díky, to je ono, s tou Julií Jentsch jsem se spletla:)
IceT: Jak vidíš (viz odpověď Dochy), spletla jsem si představitelku hlavní role. Proto mi bylo moje snažení na nic…