Kristna

Poznáte název filmu podle popisu děje níže?

Kluk ma dvě holky a prejizdi mezi nimi vzdy jako nasedne na letadlo pocka tam a prijede si pro neho druha holka. Jednou pichne auto a malem se jeho tajemstvi prozradilo. Nakonec si to moc nepamatuji, ale myslim, ze obe otehotni.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je ti to asi https://www.csfd­.cz/film/583641-troji-zivot/prehled/ ;) :)

quentos

„Co je ti to za film?“ – ta otázka je maďarsky?

aliendrone

Chjo, už jsem ti to psal několikrát – pokud upravíš otázku, čekni i odpovědi, takhle ZASE vypadám jak DEBIL! (A já NERAD vypadám jak DEBIL – myslím větší, než ve skutečnosti jsem!) :)

Dochy

Na otázce nezáleží, my už Tě známe 😉

aliendrone

Tak teď FAKTICKY nwm – jestli to je urážka, tak POTLESK! Také bych se chtěl k takové sofistikované vytříbenosti někdy dopracovat, ale co už. Nikdo nemůže mít VŠECHNO! :)

Na druhou stranu umím tak luxusně nadávat, že i otrlý dlaždič ustrne – a to se také počítá! ;) :D :D