Elfka Andy

Neznáte tenhle film? Psychologický, o pedofilovi…

Jde o holku (asi blondýna), které je nějak 15 a má souseda s brýlemi. Ten přes noc postaví v poli díru, kam dá nějaké hračky, ozdůbky atd, a když jde ta holka po cestě přes to pole domů ze školy, tak ji zastaví a řekne jí ať se na to jde podívat. Potom ji znásilní, ale ona si myslí že utekla, jenže on ji zabil a ona je duch. Prvně o tom neví, hledá rodinu, jedna holka ji ale vidí, protože se jí dotkla, když utíkala. No a potom za ní přijde duch jiné holky, kterou taky zabil ten chlap s brýlemi a vysvětluje jí, co se stalo a že teď je mezi živými a mrtvými. Má ráda jednoho kluka, pozoruje ho, a taky se dívá na svého tátu, který o ní ví, a taky mu dojde, že to udělal ten soused ale nemá důkazy. Pak chce ten soused znásilnit mladší sestru té holky, ona mu vleze do domu, vezme mu knihu, kde si zapisoval všechny svoje oběti a měl tam i pramínek vlasů té holky a dá to babičce. Tělo té holky je v sejfu, který hodí do skládky, takže se to tělo nikdy nenajde, ale na konci ten chlap spadne z nějaký skály na parkovišti a umře a potom jde ta holka do nebe. Snad je to dostatečně vysvětlený :D

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Možná toto.. 😉
http://www.csfd­.cz/film/230524-pevne-pouto/

Další odpovědi
anonym

Nač to potřebuješ vědět, když si napsla celý scénář z filmu. 🙂

P.S. Jak se staví v poli díra ?

Elfka Andy

barbakan – no tak vykopal :D Ale jako vypadalo to tam jak v nějaký místnosti :D
lejdy.můn – díky moc, to je ono! :) :*

lejdy.můn

Rádo se stalo 🙂