Lutagame

Filmy kde je Bílý dům

Jak točí filmy např akční kde je Bílý dům ? Je to doopravdy Bílý dům jsou s nimi nějak na natáčení domluveni ? nebo je to vše jen jako ?
Doplňuji:
emefej – tak jsem to nemyslel :D myslel jse třeba jen na natáčení z venku … nebo ze zahrady …

Nejlepší odpověď
iceT

Například ve Dni nezávislosti z r.1996,kde byla scéna jak emzáci White house zničili jediným paprskem,se tenhle moment točil na první dobrou( na jeden jediný pokus) a na dokonaké miniaturní maketě budovy..Zřejmě se používá i zelené plátno na interiéry.

Další odpovědi
Emefej

Opravdu si myslíš, že pro účely filmování třeba vyhodí White House do vzduchu a pak postaví nový? Hollywood je téměř všemocný, ale tohle by jim asi neprošlo.