Adeele

Potřebovala bych zjistit název filmu.

Je trochu starý a dojemný, černošky tam musí dělat slušky bílým a bohatým lidem ale myslím že jedna holka jim chce nějak pomoct, nebo tak něco. Prosím, nemůžu na ten název přijít:)

Nejlepší odpověď
cvak

Je to relativně nový film z roku 2011, ale mohl by to být on, má tedy aspoň podobný příběh http://www.csfd­.cz/film/277770-cernobily-svet/

Další odpovědi
anonym

Co je „trochu“ starý a co je sluška?

Stingo

Neni to serial Sever a Jih a ta holka byla Kirstie Alley? Hrál tam i Patrick Swayze a je to z roku 1985?