Kelt

Jak zjistit název filmu?

Dobrý večer. Na vojně jsem viděl československý film z mládežnického prostředí, pamatuji se, že se tam lidé koupali a snad to bylo i ve slovenštině. Film byl natočen nejpozději v roce 1986, ale nevím, podle čeho mám vyhledávat, protože v oddílu Nejlepší české filmy si mohu nastavit desetiletí a vybírat z 500 titulů. I když většinu mohu přímo vyloučit, musím kontrolovat ty, kde neznám název. Zná někdo nějakaou databázi filmů podle roků, kde bych mohl rychleji vybírat? Děkuji.

Odpovědi
Pepa25

Jednotlivý rok případně i žánr se dá vybrat tady: http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/