Avatar uživatele
Registrovaný

Neznáte tento film? Jedná se o Drama.

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat, jestli neznáte tento film, neznám název. Viděl jsem ho na HBO, už nevím kdy, to ale asi moc nepomůže.. :D No co, teď už k popisu.

Hlavní postava byla kluk, asi 15 - 18 let. Jeho matka ho poslala pracovat do pouště ( asi oblast Grand Canon, rudé hory, rudý písek ), asi něco provedl nbo nevím. Každopádně šel pracovat.
Když tam dorazili, bylo tam asi dalších 15 kluků. Tam na ně čekali 2 muži. Jeden měl bíle kvádro, bílé kalhoty, bílý klobouk a bílé boty. Druhý už si nepamatuji, ale vím, že pořád nosil klobouk, brýle a jedl slunečnicová semínka.
Všichni ti kluci nam museli kopat díry a tunely, aby museli kopat poklad. Ten muž v bílém hnedka potom odjel, je to dejme tomu "hlava"
toho všeho, ten, kdo chtěl najít ten poklad. Druhý muž byl jen dozorce, aby se ujistili, že kopou.
Prostředí se odehrává v té poušti, dřevěné ubytovný, a klícka s nástroji ( lopaty, krumpáče .. ). A poté Auto ( tuším že Pickup ) toho dozorce.
Jak tam tak kopali, zkamarádil se s jedním klukem, černoch. Postupně se zkamarádil se všemi. Úplně každý tam nosil oranžovou kombinézu jako mají vězni.
Pamatuji si jednu scénku :

Kopali jámy a tunel, kdežto tam přijel ten dozorce. Vystopil a vzal si z pytle slunečnicových semínek jednu hrstku. Jeden kluk vylezl z jámy a schoval se za nějakou dřevěnou budovu. Když k nim tak ten dozorce kráčel, ten kluk nenápadně vzal ten pytel semínek a zniva se schoval za budovu, tentokrát za jinou. Doúzorcese vrátil do auta a zase odjel. Kluci si mysleli že už jsou v pohodě, a tak si mezi sebou házeli ten pytel a brali si hrstky semínek. TEn dozorc si to uvědomil a vracel se, když zrovna měl pytel ten kluk (<-- hlavní postava ). Tak ho hodil do jámy a zahrabal ho pískem. Netrvalo dlouho než ho dozorce našel a všem dal pohlavek. ( konec scény )

Ten kluk našel nějaký paírek a na něm bylo napsáno něco jako ,,Papírek je na palci." nebo ,,Papírek je na hoře." a u toho palec. Každopádně ta, bhylo něco s palcem. Řekl o tom papírku tomu černochovi a další noc utekli k nejbližší hoře s krumpáčem a lopatou.
Když už bylo asi odpoledne, našli jakousi "chatku v zemi", bylo tam nějaké prošlé pití a nějaké jídlo. Zůstali tam jeden den a zase vyšli k té hoře.
Postupně si uvědomovali, že ta hora vypadá jako palec nahoru a tak na ní vylezli. Když už to chtěli vzdát, anšli tam stinné místo s malým jezírkem a políčkem, na kterých byly sladké fialové cibule. tam zůstali další den. Na vrchu toho "palce" začali kopat a našli poklad. Na něm bylo napsáno příjmení te hlaní postavy, toho kluka. Byly tam tisíce dolarů. S tou truhlou a cibulemi se nějak dostali zpátky, kde na ně čekali jejich rodiče, policiea ten chlap v bílém. Zjistilo se, že ten chlap na nic neměl právo, fejkový papíry atd. Zabásli ho a Happy End. :D

No to je ono, děkuji za přečtení.. :D

Odpovědi:

Avatar uživatele

nemáš zač


Avatar uživatele
Stříbrný

Neděkuj, nedočetl jsem. Film neznám, ale ten popis je pěkně zmatený :)


Avatar uživatele
Registrovaný

Film jsem viděl, líbil se mi, ale název opravdu nevím..

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 807
Zlatý annas 670
Zlatý briketka10 653
Zlatý quentos 536
Zlatý marci1 497
Zlatý Drap 479
Zlatý bolak 356
Zlatý led 353
Zlatý hanulka11 271
Zlatý gecco 240

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.