Meggie2

Proč zůstal Kevin sám doma?

Nejlepší odpověď
Schluker

Preci tu nebudeme prozrazovat dej filmu. Podivejte se na nej a snadno na to prijdete :)

Další odpovědi
successful

Protože má laxní rodiče, kteří na něj nemyslí. 😂 A kvůli letence, kterou jeho otec nechtě vyhodí do koše. Krom toho, že ho prostě zapomněli, tak nepřebývala žádná letenka a jejich počet sedí, když nastupují do letadla, přestože Kevin chybí…Teď o tom byl článek. Asi proto se ptáš.
Podobně Liam Neeson aka Bryan Mills asi taky nebude dobrý rodič, když mu už 3× unesli dceru. 😂

Boy 13

Protože takhle rozhodli scénaristé filmu.

hapiky

Při odjezdu byl zapomenut a myslím si, že si doma užil více než by mu dopřála jeho povedená rodinka.

maschin

Protože když v prvním díle chůva počítala děti, tak omylem započítala i sousedovic dítě, takže si mysleli, že jsou všichni, zatímco Kevin ještě na půdě vyspával.

marci1

Zapomněli ho doma a počet letenek na letišti souhlasil. Rodina večer před plánovaným odletem sedí v kuchyni, Kevin se dostane do potyčky se starším bráchou a vylije limonádu.
Spolu s ubrousky, jimiž Kevinův táta nepořádek utře, ale do koše vyhodí i synovu letenku. A druhý den tak na letišti žádná nepřebývá… 🙂

Emefej

Protože to byla stěžejní zápletka filmu. Kdyby ho vzali sebou, nebylo o čem točit…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

successful
Protože má laxní rodiče, kteří na něj nemyslí. 😂 A kvůli letence, kterou jeho otec nechtíc vyhodí do koše. Krom toho, že ho prostě zapomněli, tak nepřebývala žádná letenka a jejich počet sedí, když nastupují do letadla, přestože Kevin

Nezapomeň kdy se to točilo a že šlo o vnitrostátní let. Přebývající člověk by asi byl problém, (neměl by sedadlo) chybějící ani moc ne.

successful

Však jo :D