JájsemRaibek

Jedná se o pirátství?

Pokud budu žít na Jamajce a budu tam stahovat filmy, budu pirát z karibiku?

Nejlepší odpověď
orestez

Na Jamajce piráti filmy nestahují, ale vyvěšují, aby je každý viděl. Filmy se stahují jen pokud je v blízkosti královské loďstvo. Ale ano, záleží, jestli tam mají snaživé bulvární žurnalisty využívající třaskavá hesla. V 90 letech zdejší novináři používali v černé kronice označení Profesionálové.

Další odpovědi
Ušel ventil

Jestli přežiješ v zemi kde je kriminalita na nejvyšší úrovni tak ano.
Někde jsou informace že mimo hotelové letoviska se s připojením k internetu nemá moc počítat , jinde píší že není problém,

Na ostrově se používají americké typy zásuvek, takže určitě nezapomeň na redukci.

Kepler

Pokud stažené filmy nebudeš dále šířit, nejedná se o pirátství. Ale jakmile se to dozví ti černí kluci ze sousedství co nemají internet a nedáš jim zdarma kopii na flešce, tak tě stáhnou z kůže. Takže bych z toho měl staženou prdelku, stáhl ocas mezi nohy a rychle zmizel.

ivzez

Toť otázka.
Myslíte, že tu někdo zná tamní zákony?