iceT

Název filmu?

Film začínal legendou o Zubní víle,jak k ní do lesa chodily děti s vypadnutým zubem a na oplátku od té ženy dostávaly penízky.Dvě děti se jednou nevrátily a rozlícení lidé tu ženu zaživa upálili a ona stihla pronést jakousi kletbu.Po její smrti se ztracené děti objevily a lidé se začali bát.
Celý film je o mladém muži,kterému setkání v dětsví se zubní vílou poznamenalo zbytek života,ale nikdo mu nevěří a mají ho za labilního.Ono strašidlo pronásleduje jeho i jeho společníky,kterými jsou nějaká žena a dítě a ochranou před strašidlem je světlo.
Je to film podobný jako je Boogeyman a také to má být horor.

Doplňuji:
Ó,ano,je to ono,díky

Nejlepší odpověď
anonym

Napadá mě pouze horor Propad do temnot.
Doplňuji:
A přitom jsem horor Propad do temnot neviděla a jenom hledala podle zadaných indicií. Sama dost často hledám filmy podle určitého klíče.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/119205-propad-do-temnot/?all=1

Další odpovědi
Dudny

Vyskousej tenhle
http://www.csfd­.cz/film/119205-propad-do-temnot/
Nevim jestli je tohle