Klarushe

Poraďte mi prosím jméno psí fenky …Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Vyber si:

Zdroj: www.jmena-psu.cz/

Další odpovědi
anonym

Všeobecně jsou vhodná jména,která se dají případně zdrobňovat a obsahují sykavky.A také není od věci zohlednit velikost nebo plemeno psa.Volat v parku na fenu dogy Sisinko by asi znělo divně.Já osobně nepreferuji „lidská“ jména.Čipera,Šu­pita,Šibalka,Fi­luta,Bystra,Lí­za…Lojza atd. na něco přijdete ! :D

AnnaH

Aiko 🙂(japonské dívčí jméno)

juie

Jessie,Japina (japa)

helcaify1

My máme pejska s krásným jménem Dina. Jméno dostala po našem zemřelém vlčákovi Dinovi :)Na pejska se dá volat jakkoliv. Dina, Dinuška, Dinula, Din. Hodně štěstí s výběrem jména :)

samicek333

Vybírala bych podle jmen rodičů – podle začátečních písmen, nebo jejích vlastností. Znám psa, který se jmenuje Lump, pak psa Sunny, protože jeho srst byla svítivě žlutá a byl veselý. Tak možná tohle pomůže.

osamělývlk

Zkusila bych něco, co obsahuje c,s nebo r. Psi na to moc dobře slyší – to vím ze zkušenosti.

Gofan

Patty

Blaženka

Ahoj, hezké jméno pro fenečku je třeba Eimi, Ajla, nebo Johanka, ale záleží na vás, každému se líbí něco jiného :o)