zjentek

poradíte jména pro psy či feny?

budeme mít novou řadu psíků, fenka je už březí a tato modelová řada bude muset začínad na I (í)..znáte něco hezkýho od Í?
Podotýkám, že jde o Yorky, takže Ichtyl a tak vynechte, to jde spíše na Buldočky a Mopsy :o

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.jme­naprijmeni.cz/psi-jmena/552-jmena-pro-psy-dle-abecedy-i

Další odpovědi
NelieM

Itchi(Iči), Illidan, Indy, Inka/e, Irma, Isa, Izzy

Drap

ida, iris, iron, ir, lze i použít běžná jména Ivan, Iva a podobně