Nat

Jaké jméno pro psa nebo fenu ?

Nejlepší odpověď
www

Klidně mu můžeš říkat Karle, nebo Božka 😁.
Pokud chceš ale jména psí, vybírej (pak zkus kliknout třeba na Nejoblíbenější jména, je to i s kalendářem):

Zdroj: www.jmena-psu.cz/

Další odpovědi
ondra07

My jsme měli 2 fenky.
Jedna se jmenovala: Cinda
a ta druhá je Sára. Jméno Sára se mi moc líbí…

Andělé

Vyberte si třeba zde na Googlu:
http://www.nez­tratimse.cz/psi-jmena/fenky.aspx

samicek333

možná bych určovala podle vzhledu…

zl@tk@

Alma, Alina, Asta …

Bobra

my máme pejska kterýmu sme dali jméno podle povahy :).Ne že by sme si ho přivezly domu a pak měsíc čekali co z něho vyroste ale když sme si ho šli vybrat,první co bylože mi rostrhal nohavici :D proto mu říkáme Lumpík :).Tim chci říct že nejlepší je určovat jméno podle vzhledu nebo charakteru a hlavně aby bylo psí…naši sousedi maj psa co se menuje stejně jako já a je v tom pak docela zmatek… :)