Janča169

Jména pro psy.

Napište mi prosím nějakái hezká jména pro psy.Mě žádná nenapadají děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje i kalendář psích jmen. Viděl jsem ho někde na netu…zadat do vyhledavače a vybrat si

Další odpovědi
tom004

U čistokrevných ras,je to určený postup.A u os­tatních,kde je to jedno,bych na jméno nechvátal.Těch hezkých je hodně,ale nejlepší bývá jméno,které vyplyne z nějaké situace,vzhle­du,chování,ne­bo ho někdo pojmenuje náhodou,a bude to,to správné jméno.

Pecudka

Jen si vybrat…
http://www.ce­lysvet.cz/psi-kalendar-a-jmena.php

rynek878

zde si můžete vybrat:

Zdroj: http://calendar­.zoznam.sk/ani­mal_nameday-czx1hor.php

Valky

My máme fenku, která se jmenuje Redy – říkáme jí Redynko :) Mě se to moc líbí, pak máme ještě Míšu a Darinku. Přítelovo rodiče mají pejska, který se po svém otci jmenuje Haf – Hafík, což je taky hezký.. :)

kablik

Zřejmě se jedná o obyčejnýho voříška,takže to nebude problém, ve filmu Vesničko má středisková měl pan Hrušínský psa taky vořecha s honosným jménem "Karl von Banhof!

erevfall

Pro malého psa: Milu, jako v Tintinových dobrodružství! Navíc to vypadá česky jako „miluji“ :).

taranee1

podle plemena, velikosti, zbarvení, apod.
kdyžtak se ozvěte