Avatar uživatele
Domka

Který pes je pro mě vhodný?

Mám rodiný domek a velkou zahradu.Před 3 roky mi umřela moje kanárská doga.Chtěla bych nového společníka k dětem na výstavy psí sporty na tůry.Pejsek může být celoročně venku ale byla bych radši kdybych si ho brala dovnitř jaké plemeno mi doporučujete?U­važuju o Svatobernarském psu – má rád děti ale není na psí sporty Cane Corso – měla bych ho zvládnout vychovat ale mám strach že by něco udělal dětem je vhodný na sporty a Jorkšír- Nevím jestli se hodí k dětem ale je prý velmi aktivní tak poraďte prosím
Doplňuji:
Co tahle Border kolie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Domka

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Americký kokršpaněl by se Vám nelíbil?

to je náš mazel:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0296nadap044201672­000232.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Border Colie je sice hezky pes,ale asi by to nebylo to prave orechove,a Yorksirak uz vubec ne-po Pressa Canario by to byl fakt skok :o)
Spis neco vetsiho a spis bych se priklanel treba k Leonbergerovi nebo k Svycarskemu mastifovi(Svat­.Bern.pes).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FilosofovaEm

Jack Russell teriér, s tím se nebudete nudit ani na prahu smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Já bych ti navrhl labradorského retrívra, nebo zlatého retrívra. Oba jsou ideální k dětem, potřebují více prostoru na proběhnutí, hodí se i na tůry a výstavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

a co husky?ani velký ani malý,k dětem v pohodě.aktivní až běda a navíc se dokáže k člověku tak připoutat srdcem že vás nesklame.dobře se cvičí a je velice agilní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kacerka

ja mislim že nejlepši je jorkšír moje kamaradka ho ma a je skvělej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jáááá

BOC

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek