kamila44444

Jaký velký pejsek je vhodný do bytu 3+1.-byt je velký a bydlí v něm jen 2 os. ? díky

Jaký z těchto pejsků je vhodný do bytu?: Zlatý retrívr, Rotvajler,Německý boxer,Setr(ja­kýkoliv),Šprin­gršpaněl,Flat coated retriever,Border Kolie,Ridgebac­k..?Děkuji moc za odpověď.
Doplňuji:
Pejsek by měl hodně pohybu a věnoval by se i nějakému sportu.

Nejlepší odpověď
veruska

Podle mého názoru na velikosti až tak moc nezáleží.Pes potřebuje hlavně páníčkovu lásku a pohyb v přírodě.Přeji Vám hodně společných radostných zážítků.

Další odpovědi
hanulka11

do bytu není vhodný velký pes

Bobra

No,pokud by žil v bytě chtělo by to asi menšího psa a když chcete psa který je aktivní a chce hodně pohybu je vhodný Jack Ruseel terier (vim že ho nemáš ve výběru ale je hravý,přátelský a dobře vychází s ostatnímy zvířaty -mam skušenost :)) akodát je trochu paličák :)

Hlada

Do bytu jedině plyšový. Na velikosti nezáleží.