natuliii

Psí výstavy

Když je například napsáno…Oblastní klubová výstava-klub 1043..vo to zanmená? nebo například oblastní klubová výstava-NO??? děkuji :)
Doplňuji:
a když je tam například to 1043…je tam napsáno že pořadatel je spoelek chovatelů pudlů..můřou tam jít i další plemena?

Nejlepší odpověď
Drap

klub 1043 je zřejmě označení nějakého chovatelského klubu. NO – německý ovčák, klubová výstava této rasy.

Další odpovědi
anonym

Nemohou. Výstavy jsou organizovány vždy pro určitou rasu psů. Pokud je to výstava pudlů, tak na ní mohou vystavovat své psy jenom chovatelé pudlů. Kdyby to byla výstava pro více druhů psů, bylo by uvedeno, že je „sdružená“ a byly by uvedeny v této informaci i rasy psů, jichž se výstava týká.

anonym

Klub 1043, je název klubu sdružuje chovatele pudlů, je to přesně jak píše Drap.
Já byl v Moloss klubu: http://www.mo­loss.cz/ ti mají vícero plemen. Chodil mi 1/4 roku jejich časopis, kde byly i přihlášky na výstavy a další náležitosti, nevím jak jinde, ale zde se bez členství v tomto klubu na výstavu dostávalo dost složitě, takže nejlépe je být v nějakém chovatelském klubu a pak je to jednoduché.
A zde jak je psáno se jedná o klubové výstavy, takže jenom pro členy klubu.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/psi-vystavy