Avatar uživatele
BENYTA

Štěněcí akné - správný název

Mamka fenka,když láskyplně olizuje svá miminka,tak je to jednou pusinka,pak zadeček,zase pusinka,no a pak mají takové pupínky,kterým říkám štěněcí akné,ale nejsem si jistá,zda to nemá odborný název.Pupínky sice zmizí,ale noví majitelé někdy divně koukají,tak bych jim chtěla podat to nejlepší vysvětlení,děkuji.
Doplňuji:
Po prozkoumání příznaků a projevů impetiga v lékařském slovníku,ho vylučuji,tohle je naprosto neškodné, nepraská, nesvědí, nehnisá- jen blbě vypadá.Přesto děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 4496 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím jestli nemyslíte impetigo.
Pokud boláčky vypadají jako bílé hnisavé váčky, které po prasknutí rychle mizí a někdy po nich zůstane bílá jizvička, jedná se o kožní onemocnění štěňat, nazývané štěněčí impetigo.

Koukněte na odkaz:http://www.efauna.cz/…
Doplňuji:
Tak nevím, poraďte se s veterinářem, když jsem dříve chovala psy,tak to právě bylo impetigo,když už teda něco s ničím jiným jsem se nesetkala.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Na toto téma probíhá diskuse na:

Zdroj: http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:0Sk8Bbz aRGMJ:forum.lide.cz/forum.fcgi %3Fakce%3Dforum_data%26forum_I D%3D29870%26ID_from%3D44380402 %26dir%3D-1%26auth%3D+co+je+%C 5%A1t%C4%9Bn%C4%9Bc%C3%AD+akn% C3%A9&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata