jojcicka

Poradíte originální dárek pro tchýni?

originální dárek pro tchýni?

Ahoj, jaký dárek byste mi poradili pro tchýni? Chci něco originálního..ne ale žádné dárky jako šperky, oblečení apod.. Spíš něco jako třeba flašku s vlastní etiketou apod…

Nejlepší odpověď
ivzez

Jistě.
Pro tchýni – stejně jako pro kohokoliv jiného – je vhodným
dárkem cokoliv, co jí udělá radost. A protože neznáme její
zájmy a nevíme, co má ráda, budete se nad dárkem muset
zamyslet Vy. Poradit by Vám mohl manžel → Váš nebo její,
další její děti, nebo příbuzní apod.

Ale možná, že už ji sama znáte natolik dobře, abyste věděla,
jaký má vkus.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… cesta kolem světa na dva roky …

marci1

Třeba tohle borůvkové víno (myslím že i s vlastní etiketou) u nás v rodině, velmi populární je. Výborné. 🙂
https://www.ry­bizak.cz/zbozi/bo­ruvkove-vino/

Kryšpín

A co takhle na den, Gigolo Praha

iva-eva

Hezký dárek je sklenka s vlastním portrétem – pískování:
https://www.skle­nenyshop.cz/pis­kovani-motivu/vlastni-motiv/

Ella2

Nebo nějakou originální čokoládu, jestli má čokoládu ráda. Dá se nechat udělat text z čokolády nebo čokoládu v originální krabičce s fotkou, nebo dřevěná krabička apod. Znám jeden eshop Chocolissimo ;)

VeeDee

A co třeba kafe s vlastním potiskem? Můžete si namíchat vlastní intenzitu, chuť a způsob namletí. 😉 Tenhle a další tipy na dárek pro tchyni jsem popsala v článku na mém blogu: http://darkoblog­.cz/darkotipy/da­rek-pro-tchyni/

magdatumova

Mě by oslovil třeba nějaký zážitek https://coolza­zitky.cz/lety-balonem/1154-let-balonem-pro-chlapy-doba-trvani-3-4-hodiny-pocet-osob-3-osoby-lokalita-stredocesky-kraj.html?ob=1 máte s tímto někdo zkušenosti?

Mc Merkurion

VeeDee: … reklama jak vyšitá …

jojcicka

já vím, že radit takle, když jí neznáte je těžké, ale stačí, kdo co kdy dával apod :) Jsem ráda za každou radu :)
Haha, cesta kolem světa na dva roky :D :D :D No to by šlo, ale to bych raději dala nám :D
Chtěla jsem něco menšího, ty čokolády to vypadá dobře, ten eshop je chocolissimo.cz?

Ella2

Ano to je přesně ten eshop, mrkni se, co všechno nabízejí,myslím, že jako dárek je to moc pěkné. My co jsme tam objednávali tak i chutově je opravdu moc dobrá.

jojcicka

Děkuji Ello2, asi to vážně vyřeším takle :) Moc díky za fajn doporučení ♥

Malvína

Marci1, máte vkus 🙂 U nás zase letí jejich jahodové. Bezkonkurenční 🙂