Chlapi, tolerovali byste, kdyby se vaše žena či přítelkyně líbaly s jinou ženou?

Nepsal jsem políbily,ale líbaly,tím myslím jak pochopil správně Kepler,francouzský erotický polibek.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud by to byl erotický polibek, pak by mi to asi dost vadilo. Je jedno, jestli ti partnerka zahýbá s chlapem, nebo babou. Navíc by mi asi bylo dost blbě od žaludku.

Další odpovědi
Drap

Žena to dělá běžně. S dcerami i s tchýní.

Nuk nuk

Nejsem chlap, ale vím naprosto jistě, že můj manžel by mi to netoleroval. Ale může být v klidu, já bych to nedala.

dubraro

Dost dobře nechápu, proč by to měla být moje žena, když by ji eroticky vzrušovaly jiné ženy. Doporučil bych jí, aby se dala dohromady s vhodnou partnerkou.

Pixma

Při vítání nebo loučení ano.

A jaký v tom je až tak zásadní rozdíl? Když někomu řeknu: polib mi prdel, je to myšleno jako francouzák?

anonym

Přidal bych se k nim, pokud by i druhá slečna byla aspoň trochu hezká.

Kepler, nechápu jak ti z toho může být blbě od žaludku, pokud ovšem nejsi na pány, to bych po tom chápal.

Cenobita

Mužům se líbí lesbické intimnosti, protože to u nich vyvolává pocit příslibu rozšířeného pole působnosti 🙂

Kepler

fgh: špatně jsi to pochopil. Sexuálně jsem 100% hetero a buzny, nebo lesby jsou mi odporní. Vím, že je to intolerantní, ale nemůžu za to.

anonym

V tom případě ok, ale vážně mi to přijde divné, každému hetero se lesby/bisexuál­ky líbí.

Kepler

Pro chlapa není pohled na lesby až tak odtažitý, to ne. Ale stejně mi to přijde nepřirozené, absurdní. A když ti partnerka zahne s lesbou, nic horšího snad nemůže být.

anonym

Kdyby mi zahnula s jinou slečnou, řekl bych jí, buď trojka, nebo konec.

anonym

a co když jde jen o kamarádku,ke­plere?a ta není lesba

Kepler

Pokud jde o kamarádku, není to erotický polibek a nejde o lesbu. Toto by mi jistě nevadilo.

anonym

Zřejmě nevíš co slovo lesba znamená, tohle, co jsi napsal, je hovadina.

Psychotic

Pouč nás, co znamená lesba, prosím.

Kepler

No definic může být více, nejsem sexuolog. Když si baby olizují navzájem kozy a další růžové příslušenství, tak co to asi je?

anonym

Co je to když si „baby olizují navzájem kozy?“
Pro mě to je instantní erekce.

Psychotic

Mluvil jsem na našeho nadčlověka, ale když už ses toho chopil… když „si baby olizují navzájem kozy“, zdaleka nemusí být lesby. I heterosexuálové můžou mít homosexuální styk.

anonym

Já, jakožto nadčlověk, tě trochu doplním. Ve skutečnosti je to tak, že úplně každý je z nějaké části heterosexuál i homosexuál, nikdy to není 100%, každý je vždy k jednomu nakloněný více. Takže třeba „normální“ lidé jsou z cca 99% hetero a z 1% homo, jen aby jsi to pochopil.

Psychotic

fgh: Předpokládám, že tohle bude nějaké zkomolení Kinseyho stupnice…

anonym

Nene, jen jsem to vzal přes procenta. Jestli neumíš počítat víc jak do 6, to není můj problém.

Psychotic

Takže je to nepochopení Kinseyho stupnice, dobře.

anonym

Takže neumíš počítat víc jak do 6, dobře.

anonym

Drape,už vidím jak se tvá žena líbá s tvýmy dcerami a tchýní a ty na ně koukáš.
Otázka zněla jasně,líbaly a né políbily!!!!!!!

Drap

O co přesnější zadáš otázku, o to dostaneš přesnější odpověď.

anonym

Otázka je položena jasně,líbaly!!!!po­kud nevíš co to je,tak se raději zdrž u tvé tcýně,uděláš lepší věc a drž se sukně.
Pokud máš pojem líbání stejný jako pojem políbení,tak jsi moula.

Psychotic

Právě, že otázka zněla nejasně. Líbat a políbit jiná forma téhož slova, jako poskočit a poskakovat. Příště zkus hledat chybu na své straně, než se začneš na někoho osočovat. A klidně si k tomuhle přimysli padesát vykřičníků, pokud ti tak bude připadat přesvědčivější.

Pixma

eburo je známý svými výpady.