Avatar uživatele
BEAES

Snesli by jste tchýni ve svém domě?

Vtip- Žena volá svojí mamince: „Mami, zase se se mnou hádal, už to nevydržím, přijdu bydlet k tobě!“
Matka odpovídá: „Ne, miláčku, on musí zaplatit za svoje chyby! Já přijdu bydlet k vám!!“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, Jahoda, Marunka, anonym, Mili @ před 4882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud by byla v urně tak ano.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Já svou skorotchýni přímo miluji, takže bych ji určitě v domě (ale ne ve společném bytě, mám ráda soukromí) snesla. Výborně si rozumíme, je jak moje kamarádka… občas si říkám, že pokud se s přítelem někdy nedej bože rozejdeme, tak jeho mamča mi snad bude chybět více než on 🙂

A vtip? Volá muž do rádia, že chce zahrát písničku pro svojí tchýni, která nedávno zemřela. Moderátor se ptá na název písně – „Mám rád vůni tvý kůže“ od Pavla Vítka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Já ani omylem!!!! Budiž ji země lehká, ale ta mi dala zabrat!!!!
Doplňuji:
Ale s tchánem dobrý, s tím bych „možná“ vydržela......

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

no, znám taky dobrý …:D
Ve dne štěka a v noci plave ve vodě, co to je?

Ne?

Tchýnina zubní protéza :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Tchýně a tchán jsou v pohodě, ale bydlet s nimi? Asi ne… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tchyně a uzený,nejlepší jsou studený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Kdyby to nešlo jinak, tak ano. Moje skorotchýně se umí chovat. Např. : když za mnou přišla tchýně s přítelem na návštěvu do porodnice (Oba poprvé viděli malou) tak ho poslala za mnou na pokoj samotnýho, že jde na záchod a přišla za 20.minut a ještě zaklepala. Pak po 30.minutách řekla, že musí jet domů. ať tam přítel ještě zůstane. Nekmůžu říct křivého slova proti ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Myslim,ze ano,prece nejsou vsechny tchyne stejne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek