Myslite si , ze kdyz je spatny milostny zivot , ze je pak spatne vsechno ? -iv-

Nejlepší odpověď
Berušinka

Určitě to s tím souvisí – hlavně u chlapů =D
Ale zase každý pár je jiný, dneska jsem četla, že chorvatský pár spolu žije 20 let bez sexu – tak to je asi nějaká vyjímka potvrzující pravidlo =)
Myslím, že není dobré všechno tak „globalizovat“, ale ve většině případů – pokud to nefunguje v posteli – problémy porostou, pak už je ten rozchod nebo nevěra no…

Další odpovědi
arygnoc

ne.
horěí je špatna tchyně.

iceT

Ne.Pokud tedy někdo podřídí svůj život sexu a ničemu jinému nedá přednost.Pokud dám víc na to,že chlap bude mít většího …a bude to s ním umět a jinak si s ním normálně nepokecám,bude špatné všechno okrem té postele,a to je na nic.
Pokud to v posteli neklape,ale jinak si s partnerem budu rozumět po všech stránkách,dá se přece najít kompromis.Ono asi ale bude záležet na tom,proč je milostný život špatný-parner dlouho nevydrží?partnerce stačí sex jednou za měsíc?jeden druhému nechce vyhovět ve zkoušení nečeho nového?partner nebo partnerka už není tak přitažlivý?…vztah není jen o sexu,vztah je o tisíci jiných drobnostech,ale na druhou stranu taky záleží na tom,jak moc je pro jedince sex ve vztahu důležitý.

Deli

Co je „špatný milostný život“?

To, co je pro někoho špatný, může být pro jiného uspokojující…
Nelze to takto globalizovat.

Pokud ale milostný život pár dlouhodobě neuspokojuje, ano – může se to odrazit i na celkové atmosféře v rodině.

Jose1f

Jedno přísloví říká: „Když není pořádek v posteli, není pořádek ani v domě.“ Pořádek v posteli je nutnou podmínkou pro to, aby byl pořádek v domě. Ale není to dostačující. Pořádek v posteli sám o sobě nestačí. Je to podobné jako u sloganu: „Kdo nesází, nevyhraje.“ To také neznamená, že kdo sází, musí nutně vyhrát.Tím <pořádkem> se nemyslí četnost sexování, ani jeho intenzita nebo smyslnost, ale to, že si oba rozumějí a líbí se jim to.

žolik

milostny život né,–charakter-tchýně jen to co jí dovolíš,to záleží na více faktorech.

Zdroj: žolík