dgfdgf

Co je váš nejromantičtější zážitek?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Třeba jak jsme se s kamarády kdysi na dovolené u Černého moře spřátelili s místním Rusem. Vlastnil motorový člun a vozil nás na pláž na vzdálené útesy. Jednou mě nechal řídit svůj motorový člun přes poměrně divočejší vlny. Nejhorší bylo, když jsem chtěla zpomalit a on křičel, abych naopak zrychlila, nebo se převrátíme.:-)

Ale nejromantičtější zážitek pro mě byla před více lety má účast na koncertu „Stodola Michala Tučného“ v Hošticích, viděla jsem jeho hrob, potřásla si rukou s oblíbeným zpěvákem Tomášem Linkou, zatancovala si na parketu, a pak jsem celý koncert užívala hvězdného nebe nad sebou a poslouchala mé oblíbené country. Nyní to prý už není „ono“, ale tenkrát to byl teprve asi třetí nebo čtvrtý koncert a na ten den nezapomenu nikdy:-)

Další odpovědi
dejavu

  1. Hledění si do očí s první láskou při skladbě Zmrzlinář od Marsyasu.
  2. Osamělá projížďka na koni lesem po dešti, kdy se na stromech třpytily kapky rosy.
  3. Mazlení se zvířátky v zoo, kde jsem měla možnost je poznat jinak díky bratranci, kt. tam pracoval. Drbání lva, projížďka na slonovi, laškování s tamarinem a leguánem a krmení klokanů, to byl obrovský zážitek.
  4. Procházka se lvy na Mauritiu. Mimořádný zážitek kochat se volně se pohybujícími lvy v přírodě, které by člověk nevnímal jako chudáky jako v zoo nebo v cirkuse, a přitom možnost si je pohladit, to bylo úžasné.
  5. Sjíždění Berounky na kánoi. Z vody člověk vidí to, co jinak nemá možnost a příkré skály kolem a dravé volavky umocňovaly dojem, že jsem někde v pravěku.
  6. Víkend na Pálavě, Lednicko-valtický areál a projížďka lodičkou po Dyji a pobyt v nádherném, romantickém penzionu La Veneria s přátelskými domácími, kočkami v zahradě a levandulí na stole a zadní branka, kterou jsme mohli vyběhnout ráno rovnou do zámecké zahrady, to bylo jako sen.

marci1

Projížďka na koni při západu slunce ve dvou. 🙂

dudu

Cesta za památkami starého Egypta a plavba po Nilu pětihvězdičkovou hotelovou lodí z Asuánu do Luxoru.
Občas také vzpomínám na okamžiky kdy jsme v rumunském městě Sigišvara v podvečer procházeli místa a hrad kde žil (1431–1476/1477) hrabě Vlad III. Dracula.

led

Jeden z mnohých „nezabudnuteľných“ -
sama v noci v zrúcaninách strašidelného, povesťami opradeného hradu, vysoko na brale nad okolitým krajom, nie v cudzine, ale doma v rodnej zemi,
kde fantázia dostala možnosť prejaviť sa v celej svojej kráse a sile.,.
kde rozumela som reči zvierat, hmyzu i vtákov…
kde príroda rozprávala, kamene nemlčali, staré príbehy ožili.
Kto nezažil, neuverí a kto zažil, nezabudne.

Tajemný host

Když jsem začal tvořit hezký večer sestřičce z nemocnice,když jsem jí pozval na nemocniční rande.Tedy procházka kolem nemocnice a pozvat ji na večeři k automatů s kávou a bagetami

zjentek

Návrat ke kořenům, po dlouholetém pobytu v zahraničí do rodné vlasti ;)

A pak, po několika letech romantiky, jsem začal brát vážně místně příslušné, světově bezvýznamné a nicotné politiky, a bylo po romantice!

dalmatinka

Dostala jsem od manžela k výročí úžasnou láskografiku <3

Zdroj: https://lasko­grafika.cz/ukaz­ky/

Pajena

Západ slunce u moře v karibiku

Sonka Pop

Dotaz… svatba u moře? Ano x ne? A co svatba u moře v zimě? Romantika, teplo, krása… Toužím po Maledivách… https://www.y­achtwedding.cz/svat­ba-svatebni-cesta/maledivy/ Zkušenosti?

jirka koc.

že miluju holku

Zdroj: ne

Kc

Usmiřovací sex pod oblohou plnou padajících perseidu.

Drahuška999

Tak za mne je třeba nejromantičtější vyjet s drahou polovičkou třeba na nějaký pobyt… No a jestli ta fantazie úplně nehraje do karet, tak určitě doporučím třeba tento web – https://www.da­en.cz/romantic­ke-pobyty , kde je toho tedy veliká spousta a o inspiraci tam rozhodně nouze není 🙂 Tak kdyby náhodou ještě nějaké dotazy byly, tak dejte vědět…

pusinka50

marci1: Vidíš, na koně jsem zapomněla, párkrát jsem měla možnost na koni jet, i přes nízké přízemní překážky, a protože ze všech zvířat nejvíc miluji koně, tak to jsou zážitky na celý život:-) Hřebelcovala jsem a čistila kopyta. Jak vidím na vsi koně, musím je vidět aspoň z okna. Můj životní sen byl, abych mohla koně chovat, ale bohužel mi nebylo dáno.:-)