Bronzový

Co je váš nejromantičtější zážitek?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Projížďka na koni při západu slunce ve dvou. :-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Třeba jak jsme se s kamarády kdysi na dovolené u Černého moře spřátelili s místním Rusem. Vlastnil motorový člun a vozil nás na pláž na vzdálené útesy. Jednou mě nechal řídit svůj motorový člun přes poměrně divočejší vlny. Nejhorší bylo, když jsem chtěla zpomalit a on křičel, abych naopak zrychlila, nebo se převrátíme.:-)

Ale nejromantičtější zážitek pro mě byla před více lety má účast na koncertu "Stodola Michala Tučného" v Hošticích, viděla jsem jeho hrob, potřásla si rukou s oblíbeným zpěvákem Tomášem Linkou, zatancovala si na parketu, a pak jsem celý koncert užívala hvězdného nebe nad sebou a poslouchala mé oblíbené country. Nyní to prý už není "ono", ale tenkrát to byl teprve asi třetí nebo čtvrtý koncert a na ten den nezapomenu nikdy:-)

Zlatý

Cesta za památkami starého Egypta a plavba po Nilu pětihvězdičkovou hotelovou lodí z Asuánu do Luxoru.
Občas také vzpomínám na okamžiky kdy jsme v rumunském městě Sigišvara v podvečer procházeli místa a hrad kde žil (1431–1476/1477) hrabě Vlad III. Dracula.

Pokročilý

1) Hledění si do očí s první láskou při skladbě Zmrzlinář od Marsyasu.
2) Osamělá projížďka na koni lesem po dešti, kdy se na stromech třpytily kapky rosy.
3) Mazlení se zvířátky v zoo, kde jsem měla možnost je poznat jinak díky bratranci, kt. tam pracoval. Drbání lva, projížďka na slonovi, laškování s tamarinem a leguánem a krmení klokanů, to byl obrovský zážitek.
4) Procházka se lvy na Mauritiu. Mimořádný zážitek kochat se volně se pohybujícími lvy v přírodě, které by člověk nevnímal jako chudáky jako v zoo nebo v cirkuse, a přitom možnost si je pohladit, to bylo úžasné.
5) Sjíždění Berounky na kánoi. Z vody člověk vidí to, co jinak nemá možnost a příkré skály kolem a dravé volavky umocňovaly dojem, že jsem někde v pravěku.
6) Víkend na Pálavě, Lednicko-valtický areál a projížďka lodičkou po Dyji a pobyt v nádherném, romantickém penzionu La Veneria s přátelskými domácími, kočkami v zahradě a levandulí na stole a zadní branka, kterou jsme mohli vyběhnout ráno rovnou do zámecké zahrady, to bylo jako sen.

Zlatý

Jeden z mnohých "nezabudnuteľných" -
sama v noci v zrúcaninách strašidelného, povesťami opradeného hradu, vysoko na brale nad okolitým krajom, nie v cudzine, ale doma v rodnej zemi,
kde fantázia dostala možnosť prejaviť sa v celej svojej kráse a sile.,.
kde rozumela som reči zvierat, hmyzu i vtákov...
kde príroda rozprávala, kamene nemlčali, staré príbehy ožili.
Kto nezažil, neuverí a kto zažil, nezabudne.

Když jsem začal tvořit hezký večer sestřičce z nemocnice,když jsem jí pozval na nemocniční rande.Tedy procházka kolem nemocnice a pozvat ji na večeři k automatů s kávou a bagetami

Zlatý

Návrat ke kořenům, po dlouholetém pobytu v zahraničí do rodné vlasti ;)

A pak, po několika letech romantiky, jsem začal brát vážně místně příslušné, světově bezvýznamné a nicotné politiky, a bylo po romantice!

Dostala jsem od manžela k výročí úžasnou láskografiku <3

Zdroj: https://laskografika.cz/ukazky /

Západ slunce u moře v karibiku

Diskuze k otázce

Stříbrný

pusinka50

marci1: Vidíš, na koně jsem zapomněla, párkrát jsem měla možnost na koni jet, i přes nízké přízemní překážky, a protože ze všech zvířat nejvíc miluji koně, tak to jsou zážitky na celý život:-) Hřebelcovala jsem a čistila kopyta. Jak vidím na vsi koně, musím je vidět aspoň z okna. Můj životní sen byl, abych mohla koně chovat, ale bohužel mi nebylo dáno.:-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1272
Zlatý marci1 951
Zlatý quentos 685
Zlatý ivzez 659
Zlatý iceT 646
Zlatý annas 597
Zlatý hanulka11 536
Zlatý led 494
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 466

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.