Avatar uživatele
dgfdgf

Co je váš nejromantičtější zážitek?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, pusinka50, marci1, mates1, lota, Altair-AC před 1878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Třeba jak jsme se s kamarády kdysi na dovolené u Černého moře spřátelili s místním Rusem. Vlastnil motorový člun a vozil nás na pláž na vzdálené útesy. Jednou mě nechal řídit svůj motorový člun přes poměrně divočejší vlny. Nejhorší bylo, když jsem chtěla zpomalit a on křičel, abych naopak zrychlila, nebo se převrátíme.:-)

Ale nejromantičtější zážitek pro mě byla před více lety má účast na koncertu "Stodola Michala Tučného" v Hošticích, viděla jsem jeho hrob, potřásla si rukou s oblíbeným zpěvákem Tomášem Linkou, zatancovala si na parketu, a pak jsem celý koncert užívala hvězdného nebe nad sebou a poslouchala mé oblíbené country. Nyní to prý už není "ono", ale tenkrát to byl teprve asi třetí nebo čtvrtý koncert a na ten den nezapomenu nikdy:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Projížďka na koni při západu slunce ve dvou. :-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dejavu

1) Hledění si do očí s první láskou při skladbě Zmrzlinář od Marsyasu.
2) Osamělá projížďka na koni lesem po dešti, kdy se na stromech třpytily kapky rosy.
3) Mazlení se zvířátky v zoo, kde jsem měla možnost je poznat jinak díky bratranci, kt. tam pracoval. Drbání lva, projížďka na slonovi, laškování s tamarinem a leguánem a krmení klokanů, to byl obrovský zážitek.
4) Procházka se lvy na Mauritiu. Mimořádný zážitek kochat se volně se pohybujícími lvy v přírodě, které by člověk nevnímal jako chudáky jako v zoo nebo v cirkuse, a přitom možnost si je pohladit, to bylo úžasné.
5) Sjíždění Berounky na kánoi. Z vody člověk vidí to, co jinak nemá možnost a příkré skály kolem a dravé volavky umocňovaly dojem, že jsem někde v pravěku.
6) Víkend na Pálavě, Lednicko-valtický areál a projížďka lodičkou po Dyji a pobyt v nádherném, romantickém penzionu La Veneria s přátelskými domácími, kočkami v zahradě a levandulí na stole a zadní branka, kterou jsme mohli vyběhnout ráno rovnou do zámecké zahrady, to bylo jako sen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Cesta za památkami starého Egypta a plavba po Nilu pětihvězdičkovou hotelovou lodí z Asuánu do Luxoru.
Občas také vzpomínám na okamžiky kdy jsme v rumunském městě Sigišvara v podvečer procházeli místa a hrad kde žil (1431–1476/1477) hrabě Vlad III. Dracula.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jeden z mnohých "nezabudnuteľných" -
sama v noci v zrúcaninách strašidelného, povesťami opradeného hradu, vysoko na brale nad okolitým krajom, nie v cudzine, ale doma v rodnej zemi,
kde fantázia dostala možnosť prejaviť sa v celej svojej kráse a sile.,.
kde rozumela som reči zvierat, hmyzu i vtákov...
kde príroda rozprávala, kamene nemlčali, staré príbehy ožili.
Kto nezažil, neuverí a kto zažil, nezabudne.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tajemný host

Když jsem začal tvořit hezký večer sestřičce z nemocnice,když jsem jí pozval na nemocniční rande.Tedy procházka kolem nemocnice a pozvat ji na večeři k automatů s kávou a bagetami

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Návrat ke kořenům, po dlouholetém pobytu v zahraničí do rodné vlasti ;)

A pak, po několika letech romantiky, jsem začal brát vážně místně příslušné, světově bezvýznamné a nicotné politiky, a bylo po romantice!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalmatinka

Dostala jsem od manžela k výročí úžasnou láskografiku <3

Zdroj: https://laskografika.cz/ukazky /

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajena

Západ slunce u moře v karibiku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sonka Pop

Dotaz... svatba u moře? Ano x ne? A co svatba u moře v zimě? Romantika, teplo, krása... Toužím po Maledivách... https://www.yachtwedding.cz/… Zkušenosti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka koc.

že miluju holku

Zdroj: ne

Upravil/a: jirka koc.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Tak za mne je třeba nejromantičtější vyjet s drahou polovičkou třeba na nějaký pobyt... No a jestli ta fantazie úplně nehraje do karet, tak určitě doporučím třeba tento web - https://www.daen.cz/… , kde je toho tedy veliká spousta a o inspiraci tam rozhodně nouze není :-) Tak kdyby náhodou ještě nějaké dotazy byly, tak dejte vědět...

Avatar uživatele
pusinka50

marci1: Vidíš, na koně jsem zapomněla, párkrát jsem měla možnost na koni jet, i přes nízké přízemní překážky, a protože ze všech zvířat nejvíc miluji koně, tak to jsou zážitky na celý život:-) Hřebelcovala jsem a čistila kopyta. Jak vidím na vsi koně, musím je vidět aspoň z okna. Můj životní sen byl, abych mohla koně chovat, ale bohužel mi nebylo dáno.:-)

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy