slipknotak

drobne romanticke gesto pro pritelkyni…

svoji pritelkyni obcas udelam nejake romanticke prekvapeni ale uz mi jaksi dochazi napady…proto bych byl rad kdyby se se mnou pani podelili o svoje zkusenosti a male drobne prekvapeni ktere pripravili pro svoje pritelkyne..mohou i zeny rict co jim pripravil jejich pritel…

Nejlepší odpověď
Damiana

Rozumím tomu, že ti asi přijde, že pořád děláš málo – to proto, že to děláš rád, jinak by ses tu neptal. A to je pro váš vztah jedině dobře, alespoň nezevšední. Duševně líný a lakomý muž je kombinace, kterou já osobně nejvíc nesnáším. Překvapení nemusí stát majlant, jde přece o nápad. A když jde o romantiku a lásku, tak především. Nevím co ráda tvá dívka, ale mě můj muž „dostává“ lázeňskými wellnes pobyty, které si užíváme; tím, že se mnou začal tancovat, protože já to miluji; zařídil, aby mi můj oblíbený jazzový saxofonista zahrál k narozeninám a my si sami zatančili; maluje mi obrazy; vypěstoval pro mě krásný růžový keř; nechal mi vyrobit šperk s mým měsíčním kamenem; natočil mi na video vlastní klip k mé oblíbené písničce, kreslí mi MMS a píše mi básničky. Je toho víc, ale jak to tak po sobě čtu, myslím, že stačí, aby mě z toho cukrkandlu nerozbolely zuby. Ale on je velký romantik a nestydí se to dát najevo a mě se to líbí (to snad každé ženě) a myslím, že mu to také hezky oplácím. Je důležité se chytat drobností a poznávat jeden druhého den ode dne víc. V povídání si o sobě, v každé pěkné vzpomínce z dětství, kterou si navzájem sdělíte, při společných zážitcích. Přeji ti, aby vám to vyšlo.

Další odpovědi
aramah

Jestli opravdu milujete, určitě Vás napadne něco s čím zabodujete.
Ono do citu přidávat něco co Vám není vlastní se nevyplácí.
Pokud je Vaše dívka vnímavá tak časem by stejně poznala že to nejste vy.
Přeji hodně štěstí.