Avatar uživatele
slipknotak

drobne romanticke gesto pro pritelkyni…

svoji pritelkyni obcas udelam nejake romanticke prekvapeni ale uz mi jaksi dochazi napady…proto bych byl rad kdyby se se mnou pani podelili o svoje zkusenosti a male drobne prekvapeni ktere pripravili pro svoje pritelkyne..mohou i zeny rict co jim pripravil jejich pritel…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lota před 4478 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Rozumím tomu, že ti asi přijde, že pořád děláš málo – to proto, že to děláš rád, jinak by ses tu neptal. A to je pro váš vztah jedině dobře, alespoň nezevšední. Duševně líný a lakomý muž je kombinace, kterou já osobně nejvíc nesnáším. Překvapení nemusí stát majlant, jde přece o nápad. A když jde o romantiku a lásku, tak především. Nevím co ráda tvá dívka, ale mě můj muž „dostává“ lázeňskými wellnes pobyty, které si užíváme; tím, že se mnou začal tancovat, protože já to miluji; zařídil, aby mi můj oblíbený jazzový saxofonista zahrál k narozeninám a my si sami zatančili; maluje mi obrazy; vypěstoval pro mě krásný růžový keř; nechal mi vyrobit šperk s mým měsíčním kamenem; natočil mi na video vlastní klip k mé oblíbené písničce, kreslí mi MMS a píše mi básničky. Je toho víc, ale jak to tak po sobě čtu, myslím, že stačí, aby mě z toho cukrkandlu nerozbolely zuby. Ale on je velký romantik a nestydí se to dát najevo a mě se to líbí (to snad každé ženě) a myslím, že mu to také hezky oplácím. Je důležité se chytat drobností a poznávat jeden druhého den ode dne víc. V povídání si o sobě, v každé pěkné vzpomínce z dětství, kterou si navzájem sdělíte, při společných zážitcích. Přeji ti, aby vám to vyšlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jestli opravdu milujete, určitě Vás napadne něco s čím zabodujete.
Ono do citu přidávat něco co Vám není vlastní se nevyplácí.
Pokud je Vaše dívka vnímavá tak časem by stejně poznala že to nejste vy.
Přeji hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek