Aga

Je pro vás důležitá romantika? Co je pro vás romantické?

Zjistila jsem, že pro každého to znamená něco jiného.

Nejlepší odpověď
žolik

Romantika je když jedu na vysněnou dovolenku s milovanou osobou do teplých krajín,moře čisté,pláže vyhřáte,málo turistu jen mi dva.Romantika stačí někdy dobrá knížka,film,di­vadlo,dobrý bazén to je romantika.

Zdroj: žolík

Další odpovědi
Rocker

Třeba jít se svým miláčkem do přírody…

hanulka11

někdy to někdy ono .....

http://img.na­dapenny.com/t20/111­72/nadap081525227­560232.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/111­72/nadap081525977­401232.jpg

a spouta jiného někdy stačí, jen tak se projít spolu a mlčet

barnajka

Já hlavně romantiku ani v nejmenším nespojuju s materiálnem – nepotřebuju ani „romantickou“ večeři v přijemné restauraci, ani „romantický“ výlet do Paříže. Romantika je pro mě čistě jenom o pocitech a atmosféře, o blízkosti JÁ a ON.
Věřte nebo ne, ale pro mě bude romantika klidně i piknik v kanále – když budu s někým, kdo už jenom svou přítomností ve mě dokáže vyvolat „něžné city“, vnější okolnosti nejsou důležitý.
Ale abych nelhala – strašně bych někdy chtěla zažít takový ten filmový kýč: západ slunce na pláži, my sedíme v písku a opírajíc si hlavy o sebe + držíc se za ruce + společně mlčíc, pozorujeme tu dechberoucí podívanou. Musí to být nádhera! :)