martypipo

Jak získat zpět slečnu kterou miluju ?

Ahoj , mám takový problém . Před pár dny se semnou rozešla přítelkyně po cca 4 měsících vztahu a to z toho důvodu , že prý se nezamilovala .Mě je 27 let a jí 20 let já osobně úplně tomu nevěřím tomu , protože zhruba 2 měsíce byl náš vztah supr , stýskalo se jí po mě a do konce mi dala najevo jednou , že mě miluje . Nabídl jsem jí po měsíci a půl , aby se ke mě nastěhovala , chvíli váhala , ale pak na to kývla . Ona žije v Brně a já v Praze do té doby studovala vysokou školu , ale zkouškové období jí nevyšlo , tak začala uvažovat o práci , řekl sem jí ať jde pracovat do Prahy ona řekla , že pokud v nejbližší době najde práci , tak do Prahy půjde , práci si našla a začali jsme spolu bydlet . Měla obavu z toho , že když se rozejdeme , tak si bude muset hledat znova bydlení . Byli jsme po měsíci a půl nebo po 2 měsích na dva dny na romantickém pobytu v zámku , bylo to fajn a dokonce začala mluvit o miminku o svatbě , mě se ta vize líbila , ale řekl jsem jí , že na to je ještě brzy a ona souhlasila . Po návratu se , ale změnila a začala mluvit o tom , že jí chybí Brno a měl jsme z ní pocit , že se zalekla a bojí se toho a od tý doby už se to zhoršovalo . Zhruba 3 týdny před koncem vztahu začala jezdit do Brna beze mě , že chce být chvíli sama a vyčistit si hlavu a řikala , že to bylo super když jsme se vídali třeba 3 krát v týdnu … Začal jsem mít obavy a nelíbilo se mi to, ale chtěl jsem to tolerovat , ale občas se stalo , že jsem vybouchnul a pohádali jsme se nebavili se spolu … Nevím co se stalo , ale podle mě se jí nechtělo moc otevřít a bojí se vážnýho vztahu . Teď už semnou nebydlí má práci v Praze , tak si tady hledá podnájem . Nevím jak se mám zachovat , chovat , protože to bolí a čím víc bych jí chtěl zpátky , tak jsme si víc vzdáleni . Řekla mi , že jsem supr člověk a že o takovýho člověka nechce přijít a že semnou nechce zkončit kontakt a že mi to chce vynahradit jiným způsobem a chce být moje kamarádka a já jí řek , že to půjde těžko když jí miluju , že jí chci pouze jako přítelkyni . Chtěl bych poradit jak se mám chovat a zda-li je možné , aby se do mě opravdu zamilovala a byli jsme zase spolu ? Měl jsem spoustu žen , delší vztahy a nemám nouzi se seznámit , ale ona se mi dostala fakt po kůži a byl bych ochotněj pro ní udělat vše , vyhovovala mi po všech stránkách až na tu uzavřenost … Předem moc děkuju za radu s pozdravem Martin Praha

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud máte docela slušné zkušenosti se ženami a tento vztah Vás takto dostal,tak já osobně bych se nenechal dlouho trápit a řekl bych jí to pěkně na tvrdo,ano nebo ne?Nejhorší co může být je podle mého Vaše nejistota,tak se dle toho zařiďte.

Další odpovědi
nanule

Podle me je uplne normalni, ze se ji zaclo styskat po Brne a ze chce byt sama. Myslim, ze jste spolu zacali bydlet hodne brzo a to byva pro cloveka sok, jde o zmenu v rezimu a nekomu trva dlouho do nej zapadnout.
Je to tezke, ale ja bych kyvla asi na to kamaradstvi. Z toho preci muze vzniknout opet oboustrana laska. Lepsi nez se ted vnucovat, kdyz ona evidentne zajem nema. Abys ji neodradil uplne.

lola

Těžko radit. Zkus jí být kamarádem a oporou. Pomož jí sehnat bydlení a respektuj její přání. Budešjí tak na blízku a třeba změní názor. Myslím,že jste na to šli moc rychle. Teď prostě trochu zpomalte. Není lehké všechno opustit a začít nový život. Asi to na ni dolehlo. Taky jsem se se změnou města těžko srovnávala. Jsou lidé,kteří to nezvládnou a vrátí se zpět. Já jsem to zvládla a jsem v Praze už 12let. I když to tady nesnáším!!! Ještě mě napadá,že by sis mohl promluvit s nějakou její kamarádkou,nebo sestrou,určitě se o tobě s někým baví a ty bys tak aspoň mohl zjistit na čem jsi.

iceT

Zřejmě se cítí být omezená,když s ní chcete být častěji než tři dny v týdnu,některým lidem to takto vyhovuje,ale v manželství se lidé vídají každý den.
Na miminko po tak krátké známosti je opravdu brzy(můj názor)ale pro ni toto téma mohlo být důležité a proto se zalekla,že miminko zatím nechcete.Je to vždycky složité pochopit druhého.Výrok o tom,že jí chybí Brno je asi opodstaněný,jelikož tam zřejmě má spoustu přátel a rodinu.
Podle mě je nejistá a neví co očekávat od budoucnosti,ono postarat se sám o sebe v cizím městě je dost těžké.Navíc si myslím,že je dost mladá,dost žen v tomhle věku ještě neví co si samy se sebou počít.
Začněte znova od začátku,chodte na procházky,do kina,budte víc kamarád než přítel,a uvidíte.

Ono kamarádství je krásná věc,ale nabízet přátelství tomu kdo chce lásku,je jako nabízet chléb tomu,kdo umírá žízní…

coco

Víš co, souhlasím s tím, říct ji to na rovinu. Protože 20ti letá holka, si myslím, ještě pořádně neví co chce. Já to nevěděla ještě snad ve 30…:).Vážně,ještě jsou to takové ty „telecí“ léta,sotva vypadla z domu. Hlavně netlač na pilu. Hodně štěstí.

alili

ahoj, vypadá to, že ona s tebou chtěla mít společnou budoucnost a i dítě…ale možná jí to tak jenom přišlo, díky té romantické atmosféře, která byla kolem vás…potom se nad tím znovu zamyslela a zjistila, že je na takový závazek ještě příliš mladá…teď asi úplně neví co chce, na jednu stranu ji láká být v Praze..a zkusit „nový svět“ na druhou touží po jistotě( jako každá žena) …špatné je, že jsi občas jak říkáš neudržel nervy na uzdě, así se jí to nelíbilo a začala pochybovat jěště víc…to nezanamená, že bys měl být pořád v pohodě a stále se usmívat, když ti není do smíchu, jde o to, že ona tě asi viděla i z jiné strany a lekla se…takže já k tomu můžu řict jenom toto, pokud ji nechceš ztratit tak se chovej asertivně…najdi si na netu pravidla asertivity, vím, že to zní blbě, ale jedno ze základních je, že každý má právo změnit názor…jako to udělala ona a pak je zbytečné vyčítat, ale spíš ujišťovat a být tak zvaně nad věcí…protože to co my ženy asi máme na mužích nejradši je když jsou nad věcí, nic nehrotí…a jsou osobnosti ( i když ji máš rád, nikdy nejdi za svoje hranice…neponižuj se a taky se jí nesnaž za každou cenu zalíbit…to by se jí ani nelíbilo a považovala by tě za slabocha, tím ti ale neříkám, že se k ní nemáš chovat taktně a mile…tak se naopak chovat musíš, se zájmem, taktně a mile…ale dávej si pozor, aby si z tebe neudělala jenom kamaráda…tzn…dej jí najevo, že se o ni zajímáš…(zjisti si věci co má ráda a dělej je s ní, atd…ale všeho s mírou, někdy dělej, že na ni nemáš čas…i když máš..budeš tak zajímavější…a choď ven s jinými lidmi, aby taky musela toužit…hlavně se o sebe nepřestávej starat a měj vlastní zájmy…snaž se nějak seberealizovat…a žij…i bez ní…chovej se tak, jako by se bez ní dalo úplně normálně v pohodě žít, ale s ní je to ještě něco navíc…ale i bez ní je život skvělý, takže chválit, zajímat se…ale nelézt co zadku a žít svůj život…hlavně se nikdy nelituj a nevyčítej…a pokud vytraváš a budeš v klidu ( vím, že je to teď těžké), tak se vrátí, pokud ne…tak aspoň budeš mít pocit, že udělals maximuj…jo doporučuju knížky muži jsou z marsu a ženy z venuše a taky jak zdokonalovat sám sebe/jiří toman, přeji ti, ať ti to vyjde…pa

horakupavel

moc na ni nenalehej je to mladektere ac miluje tak muze mit pocit ze se timto uzavre ,klidne sni jednej bav se sni a dej ji cas ttim zes vybuchnul tos jen udelal chybu musis sa naucit svou zarlivost usmernit jen ji tim polekas neudelej chybu .dal sni komunikuj jako by se nic nestalo kdyz ji vezmes do najmu jednenej sni jako s kamaradkou a ne jako zenou kterou sice ty milujes ale ona jeste se neumi rozhodnout .daj ji najevo ze at se deje cokoli ma v tobe oporu .pozdeji sam uvidis ze kdyz ji das najevo ze nemusi mit strach z niceho tak sa uklidni abude vse ok kdyz preci jen ne tak aspon budes mit oba dva nekoho na koho sa muzete duverne obratit .jen nespechej nikam a nepokaz to zas .a co sa tyka moravy ja sam su moravak kterej zije v cechach a obcas se tez chcem vratit byt jen treba na par dnu dom .temu nesmis branit holka je vnovem prostredi a vsechny co driv znala ma doma .to si musis uvedomit proto muze si styskat znam to osobne takze vim jak ji je .a ze se uzavrela nekdy nejde jen tak rict chcu domu aspon na chvilu tejden apod…ma strach ze si budes vse vybavovat jinak proto si to musite aj virikat a ne se schovavat.domaci nemoc tzv.receno je strasna ale nadherna vec uvedom si ze ti nechtela uteci ale jen chtela byt chvilu mezi tema ktere zna uz od dedstvi .jestly pracoval nekdy mimo svuj domov delsi cas tak to znas ale jestli celej zivot nezkusils co je to byti nekde venku tak mas holt smulu a nepochopis to .vic ti ktemu rici nemohu jen at vam to vyjde .

venkovan

Na lásku musí být dva. Pokud nechce, nic s tím nenaděláš.
Já bych to kamarádství bral. Sice pár měsíců to bude tvrdý boj ve vlastní dušičce, každé setkání bude tak nějak bolet, ale mít dobrou kamarádku se kterou si lze lecos říci není špatné.
Ale pokud jste byli spolu jen několik měsíců, tak mohla přijít běžná partnerská krize kdy končí zamilovanost, a naskakuje občas i racionální pohled a během ní zjistila, že třeba ještě se nechce trvale vázat.
Holka když se dostane pod kůži, tak to je fakt problém, ale když chce ona pryč, tam si jí tam neudržíme. Ale věřm, že po čase to tak nějak přebolí a po čae bude co vypravovat vnukům a vnučkám, jak jsme za mládí balili holky a jak nám dávaly kopačky a jak jsme potom nejedli, nespali a stále hledali v sobě chybičky. Ale ty v nás nemusí být – to je jen život jak má být – trochu radosti, trochu starosti.

martinabonuc

Dobrý den! Jsem Martina Bonucci a toto je můj příběh. Po 3 letech rozpadlého manželství mě manžel opustil se třemi dětmi a můj život byl zničen. Chtěl jsem to všechno ukončit, málem jsem spáchal sebevraždu, protože jsem byl tak depresivní. Celou tu dobu jsem byl tak emocionálně depresivní a život mi připadal bezvýznamný. V osudný den jsem při brouzdání po internetu narazil na několik svědectví o doktoru Udamovi. Někteří lidé svědčili, že to přivedlo jejich Ex zpět, někteří svědčili, že to obnovuje dělohu a léčí nemoci pomocí jeho bylin. Víc mě zajímalo usmíření s manželem, které Dr. Udama umožnil za 3 dny. Nyní je můj manžel zpět a od té doby žijeme šťastně. Děkuji. Zde zanechám váš kontakt na všechny. E-mail: udamaada@gmail.com Volejte / Whatsapp: +27 65 897 8226