jak získat důvěru

Jak získat důvěru partnera po „nevěře“ (líbání). Po tomto jsme měli cca rok a půl pauzu, ve které jsme spolu „chodili“. Včera to přítel ukončil s tím, že mi nevěří. Co mám teď dělat… (byli jsme spolu 10 let)

Nejlepší odpověď
martina1

Manžel mi byl nevěrný s bývalou šéfovou.Sám se přiznal a mě to bolelo hodně dlouho.Nevím jestli si opět získal moji důvěru,jediné vím,že ať už mi je, nebo bude nevěrný,tak o tom vědět nechci.Zažili jsme toho spolu už hodně,máme dvě malé děti a a dotyčná je kráva,která vleze do postele s každým.On je bohužel jenom chlap a nechal se svést.Alespoň tak si to omlouvám.Recetept na získání důvěry asi není,nebo neznám.

Další odpovědi
člověk

důvěra je slovíčkaření,buďto o sebe stojíme,tak nezanášíme,a když jeden selže a chce setrvat ve vstahu,záleží na druhém,jestli bez něj může být,a je vyřešeno

Michal

Dobře Vám tak!Ale drobnými kousky a důkazy možná se vira ve vás vrátí.