Avatar uživatele
mizu1414

Bývalí partner. Je možné získat zpět bývalého přítele?

Je možné získat zpět bývalého přítele?
Rozešel se se mnou kvůli mé žárlivosti.
Moc těch chyb lituju a chtěla bych to vrátit a nevím jak . Moc ho miluji a nevím co mam dělat. Poraďte mi prosím
Nebo nějakou zkušenost
Doplňuji:
My si píšem jsme kamarádi ale bojím se mu napsat ze mi moc chybí a chtěla bych ho vidět

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2484 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Ex je vždy sebevražda
Doplňuji:
Kamarádi klidně buďte,ale když už se vztah jednou rozpadne a je jedno na čí straně byla chyba nemá to dál smysl...A věř tomu že i když říkáš že se chceš změnit tak se nikdy nezměníš!Lidi se prostě nemění,možná ti ze začátku půjde přetvářka ale něco takového jako žárlivot prostě nezmizí.Tak jako já vím že jsem arogantní cholerik a nic s tím neudělám i když třeba chci.

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Samba

Nechci ti brát iluze o tom, že by to šlo, ale jak víš, že už žárlivá nebudeš? Nebo si uvědom, co tomu předcházelo, dával ti k žárlení důvod? Choval se tak, že jsi žárlit prostě musela? A pokud ano, je i on už jiný? Chová, bude se chovat už tak, abys nežárlila? Těch důvodů k žárlení je milion, pokud jsi opravdu žárlivá, třeba i to, že jde k mamce, pomoct jí s něčím a ty už žárlíš a myslíš si, že to je jen výmluva, že určitě jde někam jinam, to už je pak nemoc, to nezvládne nikdo a je to i pro toho člověka ponižující, když mu nevěříš, když ho pořád podezíráš z toho, co se vlastně vůbec nestalo. Kamarád je něco jiného, než partner, blízký přítel, tvůj přítel, na kterém ti záleží občas víc, než na sobě samé.
No a teď je to jak? Píšete si, všechno je v pohodě...on teď je sám?
Pokud ano, tak to prostě zkus, když to neumíš říct (někdy to jde moc těžko), tak mu zkus napsat, že ti to je moc líto, že si uvědomuješ, jaká jsi byla, co se stalo a proč, zkus mu to prostě polopatě vysvětlit, proč jsi žárila a současně by to chtělo hned myslet i na to, jak to napravit, třeba si určit, kdy budete spolu, kdy bude každý sám, nějaká pravidla, aby se neopakovaly ty chyby znova. Pokud tě miluje, bude jen rád, že ti to vrtá v hlavě, že na to myslíš, že máš vůli, snahu to změnit, ale musí to prostě chtít i on, takže....zkus to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Slepované vztahy už nikdy nemohou být takové jako předtím. Zkus to, třeba Ti to vyjde. Kolikrát je lepší mít dobrého kamaráda, než přítele, na kterého budeš asi znovu žárlit. :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

No lepší odpověď než od Samby už nemůže být...už to ani nebudu zkoušet :D
Jelikož jsi důvod k žárlení neměla - a to je velký rozdíl - tak patříš zcela jasně do kategorie duševně nemocných. K psychiatrovi ani nechoď, to by pro tebe bylo zdrcující, ale dobře, že to řešíš (- třeba tady).
+++
Že ti moc chybí mu psát nemusíš, to on ví taky ...
+++
A na něho už to nezkoušej!!!!! Najdi si jinou oběť. Čím víckrát to zkusíš - tím lépe:DDD

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy