krevfan

Jak mám svést holku?

Chci jednu holku a nevím, jak ji mám svést.

Nejlepší odpověď
ivzez

Jestli i ona chce chce Krevfana, nedá to moc práce.
Jestli o něj nestojí, nepodaří se to, kdybyste se rozkrájel…

Další odpovědi
hapiky

Dej si panáka a řekni jí, že jsi syn od Vinnetua!

led

Musíš ju najprv spoznať. Ak ju spoznáš, odpoveď na túto otázku budeš vedieť.

gecco

Jednoduše – ukecej ji…
😉
To funguje skoro na všechny holky…
😉

anonym

Pořiď si auto či si ho pujč od rodičů za předpokladu, že si udělal už papíry, a pak ji někde vyzvedni a můžeš jí pak konečně svézt někam na pěkné místo a tam ji svést tak moc, až se do tebe zamiluje. Počkej, netvrdil jsi tady něco jako, že jsi známý raper? Tak jí pořádně zarepuj a myslím, že z toho bude na větvi. :)
Né, teď vážně. Na každou platí trochu jiná taktika, ale pokud na ni budeš hodný a budeš pro ni i zajímavý, tak ji svedeš tak, že se možná dočkáš i toho, o co asi tak usiluješ.

kuko ananas

Ak ju chces len do postele urob to co ti radia ostatny ale ak ju chces na vazny vztah bud jej dobrym kamaratom a pri tom obcas nie moc nasilu flirtuj posli jej pusu ked sa lucite pozdrav ju cau lasko zaspievaj jej chtel bych te libat ale vsetko v ramci srandy samozrejme a keby to po case nestacilo zacni robit oci aj na jej kamaratku a mas ju ver mi

pepe88

Klasický fígl,viděl jsem to na diskotékách koupíš jí co má ráda k piti,trocha slov co ji potěší a máš to xD

Zdroj: molella discotek people

led

pepe88, nie každá je taká